Crno

Crno

offline
  • Pridružio: 23 Jun 2004
  • Poruke: 3996

Pokusavam da dignem kapke,da pogledam ispred sebe,ali tamo je samo mrak.Uvlaci se kroz oci,beonjace postaju crne.Ne cujem nista,osecam kako mi mili preko usiju.On nema miris,samo je crn,kao katran,i u mojoj nosnoj supljini je.Otvaram usta da vrisnem,ali on je brzi,gura moje reci nazad,klizi kroz grlo.Krv poprima njegovu boju,postaje gusca.Crn ten.Crna kosa.Crni nokti.Uvukao se u glavu,potisnuo mozak.Nema misli,sada su tu rupe,ili ne..Ne,nema ni rupa,ne vidim sta je.Jos je srce ostalo,ali ne znam koliko dugo..Ne moze,nema snage..Mrak pritiska i boli..Crno,svuda u meni..Previse..Pucam..
Na zidovima sobe samo crne mrlje,jedino sto je ostalo od usamljene,bolesne i nemocne jedinke
_______
mada, ne dopada mi se nesto posebeno... rekoh da cujem sta vi mislite



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ekv  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 14 Avg 2004
  • Poruke: 159
  • Gde živiš: Kosovska Mitrovica

meni se svidja



offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Si nešto u "Dark" fazonu, mislim osećaš se trenutno tako ili samo imaš takvu inspiraciju?

offline
  • Pridružio: 23 Jun 2004
  • Poruke: 3996

Uh, ne bih ja da pocnem da opisujem kako se osecam ni trenutno, ni uopste, trebalo bi mi dosta prostora, a i to nije nesto za siroki auditorijum, tesko da je to zanimljivo ljudima. A to u kakvom sam fazonu.. pa bolje je pitati ljude koji me poznaju kako me vide...

offline
  • CHE 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 19 Sep 2004
  • Poruke: 443
  • Gde živiš: tu i tamo...

Daj nesto vedrije za promenu, makar na silu... pomaze veruj

offline
  • Pridružio: 23 Jun 2004
  • Poruke: 3996

Nisam ja tako crna, povade me oni postovi u humoru, valjda Smile Ja samo pisem tako..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1614 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 10 sakrivenih i 1544 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amstel, Atomski čoban, babaroga, Ben Roj, bladesu, bojcistv, bokisha253, Boris90, brundo65, bufanje, cavatina, comi_pfc, CrazyDiablo, crnitrn, dekan.m, deLacy, delboy, Doca, DonRumataEstorski, DPera, dragoljub11987, dulleo, gorican, goxin, hatman, ikan, Istman, JimmyNapoli, Karla, Kibice, kunktator, kybonacci, Levi, Litostroton, Magistar78, Marko Marković, mercedesamg, nebkv, Nemanja.M, nemkea71, nenad81, nuke92, oldtimer, opt1, raptorsi, repac, rovac, ruso, sasa87, SR-3m, Stoilkovic, tubular, vathra, virked, vlad4, vladaa012, Vladko, wolf431, Wrangler, YugoSlav