Counter Strike:Source(novi kanter!)

1

Counter Strike:Source(novi kanter!)

offline
  • Pridružio: 07 Maj 2004
  • Poruke: 1527

Sad citam na internetu da je izasao novi kanter i da po pravilu ide sa half lifeom 2 ali gledam da ima da se kupi i odvojeno.Inace zna li neko vise informacija o ovome?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

Counter Strike: Source, koliko ja znam, ce biti originalan CS preradjen sa Source enginenom, koji koristi i HL2. Ici ce zajedno u paketu sa Half-Lifeom 2, s tim da postoje 3 verzije HL2, sa nekim dobijas i Day of Defeat Source i Half-Life 1 Source. Chekiraj http://www.steampowered.com/ ili http://www.counter-strike.net/news.html za vise informacija.



offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

Imam tek od 20.10 ovaj naslov...
Nisam se skidao sa njega jer mi se zaista dopada.
Nove mape su dosta izmenjene u smislu tekstura tako da na nekim delovima tek-tek možete da prepoznate obrise poznatih mapa. Što se tiče inovacija, tu su sledeće stavke.
* Kada bacite bombu na igrača i ako ga pogodi, njemu se oduzme 10-tak helti (dok još ne eksplodira)
* Kada bacate "flash bomb" čuje se pisak i ništa osim toga, tek kasnije dolazi do mutne slike (original kao u Max Payne-u dok je u snovima)
* Sve teksture oružija su na visokom nivou.
* Što se tiče botova - zaista ne znam, priča se da su glupi, ali to je rekla/kazala.
* Hodanje, nije baš da kliže, ali skakuću kao kenguri Smile
* Istina je, sve što gamiže i sve što imate na ekranu možete da razbijete...
* Dosta veliki minus je taj što trostruko, ako ne i četverostruko duže treba igrica da se učita u odnosu na prethodnika 1.6.

Sve u svemu sviđa mi se, a napravio sam i neke slikice, i unapred se izvinjavam zbog kvaliteta, jer su sve slike napravljene na mojoj rezoluciji 1400x1050, pa sam ih softverski smanjivao na 800x600. Napravio sam i uporedni test 1.6 i CS:S.

Evo i nekih od slika, jer kada bih sve uploadovao bilo bi tačno 11,9MB...

Ovo je uporedna slika CS:S-a i CS 1.6 na dust2 mapi...


Ala je dezert jak... Evo u tri metka šta napravim na mapi cs_italy.


Mapa de_aztec, platforma...


Mapa dust1, i gađanje burića Smile

offline
  • Max  Male
  • Super građanin
  • Marko Milic
  • MWEB - Project manager & Front-end developer /Saobracajni inzenjer
  • Pridružio: 02 Nov 2003
  • Poruke: 1363
  • Gde živiš: Beograd - Jagodina

Hehe ubacise i varburga u CS.

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

Desno ti je Reno, ako se ne varam 14 beše...

offline
  • Pridružio: 05 Jun 2003
  • Poruke: 2075
  • Gde živiš: MaYur CitY

BrackoNe ::Desno ti je Reno, ako se ne varam 14 beše...
aj plz reci odakle si downlodovo posto nisam nesto ceprko i trazio ono ako znas de ima da se skine

offline
  • Strog  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Bojan Kopanja
  • Web & Mobile developer @ ZeusSoftware
  • Pridružio: 26 Jul 2003
  • Poruke: 2597
  • Gde živiš: Stara Pazova

Ja bih ti rado rekao odakle sam ga ja skinuo, pošto ga odavno imam, ali mislim da se to kosi sa pravilnikom foruma, tako da to možemo nastaviti preko PP, ako ti baš treba, da ovde ne pravimo probleme Wink.

offline
  • Pridružio: 05 Jun 2003
  • Poruke: 2075
  • Gde živiš: MaYur CitY

Strog ::Ja bih ti rado rekao odakle sam ga ja skinuo, pošto ga odavno imam, ali mislim da se to kosi sa pravilnikom foruma, tako da to možemo nastaviti preko PP, ako ti baš treba, da ovde ne pravimo probleme Wink.
ma opusteno salji na pm

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Igrao sam ga pre 2 dana.
I mogu vam reci da je mnogo bolji i zanimljiviji jer su mape mnogo lepse odradjene Wink
Ali malo mi je bilo tesko da se naviknem na neke stvari na mapi i vrata koja mi se cina kao da su neprobojna ustvari to su ista ona stara drvena Wink

offline
  • Strog  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Bojan Kopanja
  • Web & Mobile developer @ ZeusSoftware
  • Pridružio: 26 Jul 2003
  • Poruke: 2597
  • Gde živiš: Stara Pazova

Ma brate, ja sam se jedva snašao na de_aztec-u, koliko je sada izmenjen i lepši Very Happy.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 741 korisnika na forumu :: 39 registrovanih, 7 sakrivenih i 695 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, Andrija357, Bobrock1, bojank, bojankrstc, bojcistv, Bokiboks, BORUTUS, cavatina, comi_pfc, d bos, darionis, Denaya, DonRumataEstorski, FileFinder, GenZee, Georgius, ivica976, kokodakalo, Kubovac, kubura91, ladro, Marko Marković, mercedesamg, mocnijogurt, Nikolajevic, panzerwaffe, radoznao, raptorsi, rodoljub, slonic_tonic, Srle993, stegonosa, vladulns, Yellow Pinky, zixmix, |_MeD_|, šumar bk2