Tony Hawk's Underground 2

1

Tony Hawk's Underground 2

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Sve sami Underground-i svaka druga igra je "Underground", obicno od ovakvih igara bezim k`o AxeZ od Windowsa ali ova igra je stvarno super.
E sada da ne ostanem samo na ovom samo super da krenem odma da pricam i o igri. Ovako ide na tri CD-a i zauzme prilikom maximalne instalacije oko 2.18 GB, puna je dobre muzike (ako se iskljuci hip-hop) i ima klasicnih opcija sa par novih. Prvo mozete sici sa daske i setati se zatim mozete sarati sprejom i slicne konstruktivne stvari.
Sve malo vuce na sou "Jackass" posto se pojavljuju likovi iz njega.
E sada ogroman minus igri, ili ja do sada nisam skontao je to STO NE MOGU DA SE REDEFINISU KONTROLE Evil or Very Mad . Ocigledno je prvenstveno pravljena za konzole a ne za PC ali igra moze da se uvezba posto je jako opustajuca i zarazna. E da jos jedna novina je Max Payne tj. Matrix mod, tako usporite vreme i lakse izvedete akrobaciju.

Iz readme fajla

1. Minimum System Requirements

- 3D hardware accelerator card required - 100% DirectX(R) 9.0c-compliant 32 MB video card and drivers*
- English version of Microsoft(R) Windows 98/ME/2000/XP
- Pentium(R) III 800 MHz or Athlon(TM) 800 MHz or higher processor
- 256 MB of RAM
- 2.5 GB of uncompressed hard disk space (plus 200 MB for the Windows swap file)
- A 100% Windows 98/ME/2000/XP-compatible computer system including:
- DirectX 9.0c (Included)
- 100% DirectX 9.0c-compliant true 16-bit sound card and drivers
- 100% Windows 98/ME/2000/XP- compatible mouse, keyboard and drivers
- 100% Windows 98/ME/2000/XP- compatible quad speed CD-ROM drive (600 K/sec sustained transfer rate) and drivers

MULTIPLAYER REQUIREMENTS
· Internet (TCP/IP) and LAN (TCP/IP) play supported
· Internet play requires a 100% Windows 98/ME/2000/XP-compatible 56k modem or broadband connection and latest drivers
· LAN play requires network interface card and latest drivers

*Supported Chipsets for Windows 98/ME/2000/XP
All NVIDIA(R) GeForce(TM) 2 series
All NVIDIA(R) GeForce(TM) 3/Ti series
All NVIDIA(R) GeForce(TM) 4 series
All NVIDIA(R) GeForce(TM) FX series
NVIDIA(R) GeForce(TM) 6800
ATI(R) Radeon(TM) 7500
ATI(R) Radeon(TM) 8500
ATI(R) Radeon(TM) 9000
ATI(R) Radeon(TM) 9600
ATI(R) Radeon(TM) 9800
Matrox(R) Parhelia(TM)

*Important Note: Some 3D accelerator cards with the chipsets listed here may not be compatible with the 3D acceleration features utilized by Tony Hawk's Underground 2. Please refer to your hardware manufacturer for 100% DirectX 9.0c compatibility. This product does not support Microsoft Windows 95 or NT.

*Note: IPX LAN play between Windows 2000/XP and Windows 98 is not supported.

Tako da igri dajem 7.5/10 zbog uzasnih kontrola.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Igrao, simpatično, ali brzo dosadi...



offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Igrao sam sve Tony Hawk's skatere i svi su mi se svidjali, tako da cu sigurno i ovaj da igram Wink

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Samo da dodam da sam se zeznuo u jednoj stvari u opisu, kontrole se MOGU redefinisati ali samo na pocetnom ekranu. A ja biser to nisam video. Tako da mu dizem ocenu na 8

offline
  • Pridružio: 07 Maj 2004
  • Poruke: 1527

Pretekao si me za malo,stize mi u ponedeljak.

offline
  • Kat  Female
  • Građanin
  • Pridružio: 03 Jan 2004
  • Poruke: 250
  • Gde živiš: Novi Sad

Ja sam do sada igrala samo ProSkater4 i obicno mi se jako brzo zavrti u glavi i sva se izlomatam Laughing ... definitivno nije to za mene... ista sam u virtuelnoj voznji kao i u RL Laughing Embarassed

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Drzi se virtuelne bolje nego RL to barem ja radim, i znas ono vezbom postanes sampion.

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Doista cool igra ali ne shvatam u Bostonu kako da nadjem Benjamina Franklina

Inace igra sadrzi veliki editor moze se stavljati sve i svasta na skatere i moze se i napraviti svasta.Jeste li ikad probali napraviti svoj park.Zahteva puno posla i vremena ali je posle uzivanje.Jos jedna opcija za one kojima je dosadilo

BTW svidja mi se face mapping

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2003
  • Poruke: 972
  • Gde živiš: beograd

sta?? pc verzija postoji?
toooo.. idemo Smile))

inace ja se vozim ovih dana, na sajmu zimske opreme (nevezano ali...) je postavljen ceo skatepark i stvano je super... grr kad ce vec jednom da ga naprave.. no da ne idem u off

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

@ Vlada

U onoj kuci koja se nalazi ispred dve fontane
imas tacno iznad njenih vrata kao zatvorenu
terasu, fazon je tu upasti i doticni se tu nalazi.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1296 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 5 sakrivenih i 1257 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Asparagus, bokisha253, CikaKURE, Cobi026, dijica, Dorcolac, FOX, Frunze, GandorCC, Georgius, ikan, Karla, kovinacc, Kubovac, Lieutenant, lord sir giga, Magistar78, mercedesamg, Metanoja, Milos82, Misirac, mkukoleca, NoOneEver Dreams, nuke92, Papadubi, procesor, Shinobi, Vlada78, vladaa012, voja64, vukdra, wolf431, |_MeD_|