Return to Castle Wolfenstein

2

Return to Castle Wolfenstein

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

@ Recoba

Pa SF ti lepo kaze da to nije snajp, nego uska..
A sto se tice onoga da imas samo un instal - to ti je isto... samo ti klikni
i kada dodje vreme za uninstal - pitacete sta hoces da radis sa onim SAVE fajlovima... Ako ipak ne verujes u to... onda lepo iskopiraj SAVE folder koji se nalazi u MOD direktoriJumu...
1. Obrisi igru
2. Instaliraj opet
3. Vrati folder SAVE u dir gde ti install-irana igra.. Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Recoba20 ::Zavisi koju pusku koristis. Ako koristis onaj snajp sa prigusivacem nisan ti se priblizava skrol tockicem na misu. A ako koristis obicnu "tandzaru sa optickim nisanom onda stisnes Z i pojavice ti se nisan i opet samo skrol na misu i to je to.


Ama ti ne razumes nece ni da se uveca pa kamoli sa tockicem.Pritisnem Z
pritiskam sve ali nothing Razz Very Happy



offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

BrackoNe ::@ Recoba

Pa SF ti lepo kaze da to nije snajp, nego uska..
A sto se tice onoga da imas samo un instal - to ti je isto... samo ti klikni
i kada dodje vreme za uninstal - pitacete sta hoces da radis sa onim SAVE fajlovima... Ako ipak ne verujes u to... onda lepo iskopiraj SAVE folder koji se nalazi u MOD direktoriJumu...
1. Obrisi igru
2. Instaliraj opet
3. Vrati folder SAVE u dir gde ti install-irana igra.. Smile


a Vlada tebi lepo kaze da nema disk odakle ce onda da instalira?

offline
  • Recoba20  Male
  • Stručni saradnik
    Umrežavanje
  • Pridružio: 19 Apr 2003
  • Poruke: 2711
  • Gde živiš: Beograd

E pa j*** ga!!! Pogresno sam protumacio na prvo citanje.

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Opet nevolje!!!Nabavio sam Cd reinstalirao sto puta!!Pero,no,no!!!!Jao odoh ja da skocim u Moravu!!!!!!!!!!!!!1

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2091
  • Gde živiš: Novi Sad

ajde probaj da ocistis registri od dosadasnjih instalacija.... nadji na net-u regcleaner.zip ili .exe pa sa njim to odradi i onda probaj instalaciju ponovo... ovo mi smrdi na to da igrica vuce podesavanja od prve instalacije....

btw, sa tim programom slobodno ocetkaj sve sto je visak, sve kljuceve, path-ove, orphaned links,.... podesi mu da sve odradi maksimalno i nema problema....

i nakon svega uradi instalaciju igre od pocetka, mada bi bilo dobro da proveris pre toga kako ti je prijavljen mish u device manager-u, za svaki slucaj. (a mozda ne bi skodilo da ga reinstaliras)

ako ni to ne pomogne.... hmm pa onda nema druge nego reinstalacija windows-a.... a ako ni tada ne moze.... bojim se da ti je vreme za format c:/s /u pa full install od nule....

kod mene je to lepo radilo na W98SE, sa obicnim scroll misem

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

HELP!!!!!!!!!HELP!!!!!!!!!!!!!!

Instalirao sam RTW na Xp ali treba mi Open Gl subsistem.Sta da radim?Mislim da je bilo nesto od toga na ovom forumu i mogo je da se skine neki pack za Open GL.

offline
  • Source  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Jan 2005
  • Poruke: 3319
  • Gde živiš: Stara Pazova

lol, i ti znas da programiras Very Happy

da li imas najnovije drivere za graficku? to mi trenutno pada na pamet...

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Ne razumes treba mi Open GL fix za Windows XP

offline
  • Pridružio: 01 Dec 2004
  • Poruke: 177
  • Gde živiš: srem

rtw je stara igra,ako imas xp i graficku bar gf2 ne trebaju ti nikakvi dodatni drsjveri i kojekakvi pechevi , ne razumem ucemu je tvoj problem (gledo sam samo teme u 2005 god.)



poz

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1104 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 4 sakrivenih i 1056 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, Alibaba1981, antonije64, Apok, bankulen, Brana01, cavatina, CikaKURE, Denaya, dijica, Dimitrije Paunovic, DonRumataEstorski, draganca, esx66, Frunze, gorozup, goxin, kjkszpj, kunktator, kybonacci, ljuba, milenko crazy north, mnn2, moldway, mrav pesadinac, MrNo, nemkea71, nikoladim, Panonsky, pein, procesor, rajkoplje, raketaš, RJ, sasa87, stegonosa, Sumadija34, suton, Toper, Trpe Grozni, Tvrtko I, virked, voja64, zlaya011