Opera 7.6 pr2

1

Opera 7.6 pr2

offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

pr1 je bio izuzetno stabilan ( Opera mi se nije srušila nijednom za skoro mesec dana), pa pretpostavljam da će tako biti i sa pr2. Z sada radi odlično.

Izmene: http://snapshot.opera.com/windows/w760p2.html#important
Download (windows): http://snapshot.opera.com/windows/o760p2_7263.exe

ps. Opera 7.6 radi sa Gmailom

Posebno zanimljiva mogućnost:



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • mr_W 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 22 Mar 2004
  • Poruke: 835

Takodje i za linux:
http://snapshot.opera.com/unix/u760p2.html



offline
  • mire  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 2282
  • Gde živiš: Beograd

opera rulez Smile

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Napraviste papazjaniju, ovo ne pripada "Windows" kategoriji već "Windows Download", a link za "Linux" "Opera"-u još manje jer treba da stoji tu u "Linux Download" sekciji!
Ne bi bilo loše da prepravite to pa da ovog "mutanta" od "topic"-a obrišemo. Very Happy

offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

Nisam imao nameru da pravim klasični "download" topic, već da otvorim priču o novoj verziji Opere, a linkovi su tamo samo zbog lakšeg skidanja najnovije verzije i upoznavanja sa izmenama.
U svakom slučaju, otvorio sam ovu temu u WD kategoriji, pa možeš brisati ako misliš da treba Crying or Very sad

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

OK, neka onda ovo ovde bude debata o novoj "Opera"-i.

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Goran izgleda slab na suze ...

Hvala za link, bas mi je trebao i to veceras, upravo sada Smile

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Skinuo sam i za windows i za linux... ne vidim neke extra promene u odnosu na prethodnike...

offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

Promene i nisu prevelike, ali ih ima. Meni se zaista svideo ovaj novi način zatvaranja strane jer mi se često dogadjalo da u brzini greškom zatvorim čitav program.
Operu koristim još od verzije 3.20 i pratio sam kako se razvija sve ove godine. Razvojni tim zaista pomno osluškuje potrebe korisnika i Opera je po tome verovatno najači komad softvera. Svaka nova verzija je za nijansu bolja od prethodne i meni je to dovoljno Smile

offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

Dovoljno dobra da je platis...WinkSmileSmile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1157 korisnika na forumu :: 39 registrovanih, 7 sakrivenih i 1111 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Alexandar-1973, Andrija357, antonije64, Belac91, Buzdovan, cenejac111, CikaKURE, comi_pfc, d bos, debeli, dejina811, FOX, galerija, Georgius, hologram, krkalon, ladro, ljuba, Lucije Kvint, mercedesamg, Mi lao shu, MikeHammer, milan.vukovic, milenko crazy north, Milometer, Milos82, Parker, repac, rodoljub, sasa87, stalja, Stanlio, stegonosa, Trpe Grozni, vathra, vladetije, zapclink, |_MeD_|