World of Warcraft

14

World of Warcraft

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 929
  • Gde živiš: Nis

Koja je to pokvarena perverzija jbt. Nisam znao da se i to radi dok nisam cuo od vas. Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 1456
  • Gde živiš: Tamo negde

Hahahaha pazi broj poruka kod Talijana. Hahaaha!



offline
  • Pridružio: 19 Jun 2005
  • Poruke: 2673
  • Gde živiš: u pokretu...

BoNe!! ::Haha kad smo vec kod campovanja leseva juce smo ja i ortak ubili jednog Elf warriora 45 puta!

nadam se da ce vam se bar malo osvetiti Razz
kako vas nije mrzelo, jadnicak.... Very Happy

offline
  • BoNe!! 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 17 Sep 2005
  • Poruke: 10
  • Gde živiš: B.N.S

ljubicasta ::BoNe!! ::Haha kad smo vec kod campovanja leseva juce smo ja i ortak ubili jednog Elf warriora 45 puta!

nadam se da ce vam se bar malo osvetiti Razz
kako vas nije mrzelo, jadnicak.... Very Happy


Sam je kriv ja i ortak smo farmovali esencije u Felwoodu on se pojavio niotkud i poceo da ubija mobove koji dropaju to prvih 10 puta smo ga ubili
tu kod mobova posle ga je ortak cekao kod spirit healera nije mu dao da uzme les a ja sam ga cekao tamo gde je poginuo!

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

Ljudi idete polako ali sigurno u offtopic Bebee Dol Wink Back 2 topic, please...
Ja cu sada da budem moderator koji pizdi *pizd*
*popizd*

@Alkor
Jesi li kupio WoW?

ExoduS ::Hahahaha pazi broj poruka kod Talijana. Hahaaha!
Ne komentarisi "number of the beast" molim te... Twisted Evil

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 929
  • Gde živiš: Nis

Pa jbg, svako mora da pregura taj broj 666. Wink

Izvinjavam se za offtopic, necu vise.

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2005
  • Poruke: 2673
  • Gde živiš: u pokretu...

vidim da se pominje kartica varijanta virtuon ili slicno. ja igram sa pre-paid card i to mi se cini kao mnogo bolja varijanta - da li je neko od vas koristi?
8. novembra mi istice 3 meseca kako igram, pa mi je vreme da nabavim novu....

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

Evo, ja bash juče kupih pre-paid card. Ne znam da li mi je obračunalo i mesec dana free koje imam uz igru Confused

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2005
  • Poruke: 268
  • Gde živiš: Bg

Ceo dan ucim da bih barem izvukao iole dobre ocene tako da nisam imao vremena...Odlucio sam cvrsto da kupujem ove nedelje ,najkasnije u petak kupujem ako se ne resproda.

@Pretender

Kad krenes da igras ukucas ili br. kreditne ili br.game carda u profilu da bi blizzard znao da ces i dalje da igras.
Prvo ti istice free mesec dana,a zatim isti game card koji si ukucao pri registraciji mozes posle 30 dana free da uplatis!

Dopuna: 25 Okt 2005 22:17

Bio sam malopre na nekom site-u za wow.
Prica se nesto o expanziji sa blood elfovima i murlocsima mada nista nije sigurno...
Evo ga i link http://forums.worldofwar.net/showthread.php?t=354707&page=1&pp=10

https://www.mycity.rs/must-login.png

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2005
  • Poruke: 2673
  • Gde živiš: u pokretu...

@ Alkor
Citat: Bio sam malopre na nekom site-u za wow.
Prica se nesto o expanziji sa blood elfovima i murlocsima mada nista nije sigurno...
Evo ga i link http://forums.worldofwar.net/showthread.php?t=354707&page=1&pp=10
https://www.mycity.rs/must-login.png


murlocs????? aaaa, samo to ne. ako neka bica ne podnosim u igri...to su oni sa onim njihovim blebetanjem i krestanjem.....brrrrr....najvise su me izludeli kod redridge mountains...desno od mosta....i kod teramore gde su kornjace na obali.....kad cujem zvuk njihovog blebetanja sva se stresem....

elfovi mi se nekako ne svidjaju, mada ne znam dovoljno da dam misljenje....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 840 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 1 sakriven i 833 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Dovla, Milometer, nenad81, pera12345, slonic_tonic, uruk