World of Warcraft

18

World of Warcraft

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2005
  • Poruke: 268
  • Gde živiš: Bg

Moj techa je priest isto .....stavite ga u frends Hristina mu je nick !



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 19 Jun 2005
  • Poruke: 2673
  • Gde živiš: u pokretu...

DarkTemplar ::Ja sam napravio Druida josh juche zove se Shapat tako da ga mozhete staviti u frendove. A od profesije kontam da uzmem herbalism + alchemy


uraaaaa ziveo druid!!!!!!
i mnogo ti je lep nick Very Happy
ako ti treba neki savet za druida, vici :-)
ja sam juce lvl-upovala sa mojom druidicom na 50 na antonidasu
inace sam i saznala da mi nick tamo (Ailu) znaci 'ljubav' na japanskom, a ime sam dala bezveze, ne znajuci za to

inace, imate jednog human priesta na bloodhoofu - Mysta (lvl 6 cini mi se lol) dodajte pa se vidimo Very Happy



offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

Moji likovi su: (na Bloodhoof-u)
Pretendress [level 14 Rogue] (skinning+leatherworking, cooking)
Undying [level 7 Warrior] (mining+blacksmithing, ?) <= i dalje se razmišljam da li da napravim Magea...

Da li beše u gradu mogu da resetujem profesije? Tj. da naucim nove i gde?
Gde u Stormwindu to mogu da uradim?!

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2005
  • Poruke: 2673
  • Gde živiš: u pokretu...

Pretender ::
Da li beše u gradu mogu da resetujem profesije? Tj. da naucim nove i gde?
Gde u Stormwindu to mogu da uradim?!


ako se ne varam, profesiju mozes da resetujes gde hoces, tamo gde imas osobine tvog karaktera, pa kod skills bi trebalo da postoji opcija unlearn.
a za talente kod tvog trainera, ali kosta, svaki sledeci put sve vise para

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2005
  • Poruke: 268
  • Gde živiš: Bg

Trenutni igraci:
Cyrdol -ja........Pretendress,Undying - pretender......Mysta -ljubicasta
Hristina -hristina sa gw topica.......Shapat -templar ......Deodas - moj drug iz odeljenja!
Btw deodas ima enchanting tako da mu saljite zelene stvari koji vam ne sluze nicemu njemu da bih mogao da pravi stvari za nas i da nam enchantuje oruzja i armore!

Ja imam mining + blacsmith....trebutno lvl 10 paladin human.....
imam vec 1 gold Smile

offline
  • Pridružio: 06 Avg 2004
  • Poruke: 46
  • Gde živiš: Somewhere out there...

ljubicasta ::
i mnogo ti je lep nick Very Happy
ako ti treba neki savet za druida, vici :-)


Hvala, koje si ti talente uzimala za druida. Kontam neshto da uzimam one za budzhenje zhivotinjskog oblika, koje je tvojer mishljenje o njima.

Ja sam uzeo od profesija herbalizam + alchemy pa ako treba potiona samo recite.

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2005
  • Poruke: 2673
  • Gde živiš: u pokretu...

DarkTemplar ::
Hvala, koje si ti talente uzimala za druida. Kontam neshto da uzimam one za budzhenje zhivotinjskog oblika, koje je tvojer mishljenje o njima.

Ja sam uzeo od profesija herbalizam + alchemy pa ako treba potiona samo recite.


ja sam ipak isla vise na restoration i balance i to sam menjala onda kad je izasao patch 1.8 koji je resetovao sve talente za druide i doneo lepe novine. pre toga sam vise bila feral - ti zivotinjski, ali sam u medjuvremenu shvatila da feral druida lvl 60 vrlo retko zovu u high level dungeons, jer im pre svega treba healer.

inace licno mislim da je feral talent tree druid ODLICNA stvar, jer mozes da se igras sa karakteristikama warriora (bear form i kasnije dire bear form) a i rogues (cat form) i ultra je dobro ako radis stvari solo, ili ako si u grupi kojoj u dungeonu nedostaje neko da tankuje ili da se sunja. bear form mi je vec x puta spasao zivot kad je frka - jer je armor 3 puta jaci nego kad si u obliku na dve noge, a kasnije u dire bear form 3.5 puta jaci (meni je sad u dire bear form armor 4440, sto nije za zanemarivanje) i mogu da se lecim pretvaranjem besa u healing points kad bas zagusti.

inace me uzasno nervira, kao i vecinu drugih druida, sto od nas ocekuju da samo lecimo. ali sta ces takva nam sudbina Very Happy

inace ti je izbog profesije odlican, mislim da je bolji nego moj, iako sam se specijalizovala za tribal leatherwork, cime mogu da pravim odecu koja treba bas druidima.

ako imas jos neka pitanja kako budes lvlup, tu sam, mozda bolje na private da ne davimo sve sa detaljima i srecno!!!!

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

Ljubičasta, hvala Wink
Sada, imam još jedno pitanje za sve vas...
Rešili smo gde ćemo igrati. Pitanje koje se sad nameće je u vezi Guilda. Neki me već pritiskaju da to ubrzam. A ja para nemaaaam! Mr. Green
Može li neko ko ima extra golda da uloži konstruktivno? Very Happy
Ja sam sa Pretendress već odavno u guildu ali sa Undyingom nisam....

Templare, evo ja već sada mogu da ti kukam za healing potione... Smile

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2005
  • Poruke: 2673
  • Gde živiš: u pokretu...

Pretender ::Ljubičasta, hvala Wink
Može li neko ko ima extra golda da uloži konstruktivno? Very Happy
Templare, evo ja već sada mogu da ti kukam za healing potione... Smile


na temu para, zao mi je sto parice ne mogu da prebacim sa mog servera, imam 40 i nesto sada Sad
ali sto zaradim slacu pa da skupimo

sto se tice healing potions Templare - kazi nam koje ti biljke za koji trebaju da kasnije pomazemo, bar da ti ih kupimo - jer u AH nisu jevtini
sta ja da uzmem kao priest, jos nisam odlucilla....razmislicu o tome danas

offline
  • Pridružio: 06 Avg 2004
  • Poruke: 46
  • Gde živiš: Somewhere out there...

Pretpostavljam da vam trebaju healing potioni za to treba 1 silverleaf i 1 peacebloom.

Za ostale pogledajte na thottbot.com shta treba sad da ih ne nabrajam

Pretender evo danas ti shaljem nekoliko healinga chim ih napravim

Ja sam prodao sve biljke i sve sam pare ulozhio na AH tako da bi to za par dana trebalo da se utrosturchi i onda shajem vama.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1248 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 8 sakrivenih i 1179 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Acivi, amaterSRB, Andrija357, armor, ArmyBoss, Battlehammer, Bobrock1, bojankrstc, BRATORIII, ccoogg123, comi_pfc, crnitrn, dane007, Dannyboy, darcaud, darkangel, Dimitrije Paunovic, dragoljub11987, Georgius, Gosha101980, havoc995, hyla, JimmyNapoli, karevski, Kubovac, Levi, Lieutenant, Marko Marković, mgolub, Mi lao shu, milenko crazy north, Misirac, Mixelotti, moldway, Ne doznajem se u oružje, nebkv, ObelixSRB, operniki, Oscar, Parker, pein, Rakenica, royst33, savaskytec, Shinobi, slonic_tonic, SR-3m, Srki94, Srle993, suton, Tragač, Tvrtko I, VJ, vlad4, Vlada1389, Vlada78, voja64, VP6919, YugoSlav, 1107