Far Cry problem

1

Far Cry problem

offline
  • Pridružio: 28 Jun 2004
  • Poruke: 990
  • Gde živiš: Kucura

Kada startujem igru sve je OK ali kada ucita nivo sve postaje plavo. Kao crno belo samo sto su tu u pitanju nijanse plave boje.Ali deo gde je kompas i gde su heltovi normalne su boje.
Imam GF FX5200. Znam da je malo slabo ali ako radi kod druga na GF 4 radice i tu!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Ja sam imao isti taj problem, pa sam skinuo 1.3 patch (poveci je 74.2 MB) sa oficijalnog sajta od igre: http://www.farcry-thegame.com/uk/home.php i sada radi savrseno. Very Happy



offline
  • Pridružio: 28 Jun 2004
  • Poruke: 990
  • Gde živiš: Kucura

Ima nesto jednostavnije?
Ne skida mi se 70MB

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

isti problem kod mene... mislio sam da nesto nije u redu u namestanjima, ali eto izgleda da nije to problem... i stvarno, ima li neki 'manje bajtni' nacin da se to resi?

offline
  • Pridružio: 26 Feb 2004
  • Poruke: 2510

Smanji reziluciju ili detalje.Ako nista poslusaj Zeca.

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

probavao sam sa grafikom, ali nista...

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Promena rezolucije meni nije pomogla, a ako nista drugo mozes probati i softwerski da poteras Wink (SALAAAA)
Pretpostavljam da smo svi sa GeForce karticama?

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

na ATI'ju radi ok .. da li se problem javlja samo na jednom nivou ili na više njih .. ?

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 662 korisnika na forumu :: 17 registrovanih, 5 sakrivenih i 640 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., babaroga, bbogdan, bobomicek, Djokislav, galerija, gasha, kolle.the.kid, ladro, ljuba, Mare Ivanović, Milos82, S2M, SR-3m, suton, Zimbabwe, zlaya011