PCMCIA kartice sa izlazom za externu antenu???

PCMCIA kartice sa izlazom za externu antenu???

offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Hteo bih da kupim Wireless PCMCIA karticu ali ne mogu da nadjem kartice koje poseduju izlaz za prikljucivanje externe antene, znaci SMA konektor. Ako neko zna neke modele sa takvim izlazom neka se javi Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Maj 2003
  • Poruke: 219
  • Gde živiš: Subotica

Pravim ja ali trenutno nema gotovih, bice verovatno od nedelje. Model je D-Link DWL 650+
Nemam sliku D-Linka, ali izvod je isto odradjen kao na ovoj MSI
http://www.jokercomp.rs/msi.jpg



offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Mislis da se odlemi integrisana antena i zalemi sma konektor?

offline
  • Pridružio: 01 Maj 2003
  • Poruke: 219
  • Gde živiš: Subotica

Izvod treba napraviti na odredjenom mestu na stampanoj ploci, sto se od modela do modela razlikuje. Neki modeli imaju tri integrisane antene na ploci. Koliko sam iz tvog prvog posta shvatio ti bi da kupis takvu wireless karticu, a ako zelis sam da je pravis imas na netu objasnjenja kako se pravi izvod za externu antenu.

offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Kupio sam Orinoco Gold sa MMCX konektorom za externu antenu i ne mogu da se pohvalim da sam zadovoljan. Izlazna snaga kartice je 30mW(15dB).

offline
  • Pridružio: 01 Maj 2003
  • Poruke: 219
  • Gde živiš: Subotica

Neznam sta da ti kazem, ja sam sa ovim d-linkovim prezadovoljan.
Ako budes dolazio do subotice javi se, pa mozes da vidis kako radi.
joker @ suonline.net

offline
  • Pridružio: 25 Jun 2005
  • Poruke: 19

Ako te zanima PCMCIA kartica sa montazom externe antene mozes naci
saneo sl-2511cd plus ext2(f200)
sa 200mW i mogu ti reci da radi jako dobro (iz iskustva ) jako je osetljiva iz prakse ti govorim cak ispod -90
evo ti i link
senao-usa.com/SL-2511CD+EXT2.htm

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 861 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 5 sakrivenih i 805 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., aleksmajstor, Andrija357, Apok, babaroga, Bane san, Ben Roj, Bobrock1, Brana01, BRATORIII, CikaKURE, Dannyboy, Denaya, Dimitrise93, Dvojac005, FileFinder, FOX, Georgius, HogarStrashni, hologram, ILGromovnik, ivan979, ivica976, Joja, Kubovac, kybonacci, laurusri, Luka Blažević, M1los, Mihajlo, milanovic, milenko crazy north, Miškić, moldway, Motocar, ruma, sap, Sirius, slonic_tonic, Srle993, ss10, Steeeefan, trajkoni018, vathra, VJ, Vlada78, VP6919, W123, zbazin, zillbg