Sve vise i vise pokusaja!

1

Sve vise i vise pokusaja!

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

U zadnjih nekoliko dana firewall mi je prijavio 5 pokusaja -Helkern- napada,na srecu ni jedan nije prosao!Zasto, ne znam tacnije napadi mi se desavaju kad god sam na forumu!Ja licno mislim da to nema nikakve veze sa forumom.Proverio sam na www.ripe.net i savki put su bile drugacije IP adrese!Sta bi moglo da bude uzrok napadima(jeste da ih nije mnogo ali meni se to pre nije desavalo)stvarno neznam!

Da li se jos nekom desavaju slicni problemi? Bebee Dol



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Pa Halkern je crv i siri se bez nekog reda i redosleda, nemoj da te to brine. I ja ludim od njega zadnja tri dana.



offline
  • Pridružio: 05 Jun 2003
  • Poruke: 2075
  • Gde živiš: MaYur CitY

jep ne koristi nijedan fw pa se neces muciti niti znati sta se desava.oslobadja stresa

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

e vala bash Very Happy

no school, no job, no problem

offline
  • offman  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2003
  • Poruke: 3525

Hajde ljudi ne morate baš takvim tonom, čovjek samo pita ono što mu nije jasno.

offline
  • Pridružio: 22 Apr 2003
  • Poruke: 94
  • Gde živiš: Kragujevac

A i pita u vezi foruma, sto bi trebalo da je svetinja ovde. Ja nisam imao takvih problema - nadam se da i necu

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Ako koristiš KAantiVirus .. nemoj da brineš .. lepo ga detektuje i odbija .. možeš i da isključiš upozorenja o napadima sa net'a ..

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Evo bas sad skidam trial version,(Kaspersky Anti-Hacker 1.7)pa cu bas da ga uporedim sa starijom verzijom.

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

SSpin - mislio sam na KAV .. 5.0.227 ... (šibni mi trial ako ga nadješ na mail)

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2004
  • Poruke: 10
  • Gde živiš: Nis

SSpine, sinak KAV Anti-Hacker je potpuno isti samo sto lepse radi sa XP SP2 Very Happy
Pozdravi od kosmsije Arrow

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1128 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 5 sakrivenih i 1079 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, Areal84, babaroga, Bobrock1, crnitrn, dankisha, deLacy, delrey, DPera, draganca, dushan, FileFinder, FOX, galerija, Grah0, ILGromovnik, Karla, Koridor 11, Krvava Devetka, Lieutenant, madza, Marko Marković, Mercury, Milos ZA, milutin134, MrNo, Oscar, pein, procesor, rasok, rodoljub, Sirius, slonic_tonic, Srle993, Steeeefan, stegonosa, Tores, Trpe Grozni, Valter071, vladulns, wizzardone, wolf431, 79693