New Order fan

38

New Order fan



Razz

MC Ričarde, i ti stani u red za "no soup for you". Razz




keane - somewhere only we know - idealno uz ovaj prohladni kisosluteci dan

Ljubicasta, da li se ti to polako "iscasujes". Razz Mr. Green

U prilog iščašenoj noti bloga Very Happy :

Mr. Green

Samo neozbiljni ljudi mogu da kazu da je ovaj blog neozbiljan, stoga uozbiljite se malo Mr. Green ... or svi u kolonu Razz ...

Evo nesto prelepo, fenomenalno, divno i drazesno Zagrljaj ... a i vrlo ozbiljno.


Napisano: 04 Mar 2010 8:47

Ričard ::Ljubicasta, da li se ti to polako "iscasujes". Razz Mr. Green
kahm...ovaj...mislim da sam odavno.... Razz LOL Mr. Green

Dopuna: 04 Mar 2010 14:40

i tako opet kisni dan i slusa se radio i onda pustaci pesama sa radija padnu u sevdah i krene ex-yu i onda ja dobijem inspiraciju za:


Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 955 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 9 sakrivenih i 894 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Petar, A.R.Chafee.Jr., Andrija357, anta, babaroga, Bluper, Boris90, Bubimir, ccoogg123, dejoglina, djboj, Djokislav, doktor123, Dorcolac, DPera, DragoslavS, esx66, Fog of War, goxin, havoc995, hawkeye, HrcAk47, ikan, ILGromovnik, Još malo pa deda, kobaja77, Koridor, kubura91, KUZMAR, Levi, Luka Blažević, mercedesamg, milenko crazy north, MILICAT, MiroslavD, mrav pesadinac, nemkea71, pein, pera bager, Petarvu, randja26, royst33, Srle993, t84dar, Tas011, theNedjeljko, tmanda323, voja64, Webb, |_MeD_|, šumar bk2, žeks62