Travian

3

Travian

offline
  • Zanimam se ;)
  • Pridružio: 30 Jul 2005
  • Poruke: 689
  • Gde živiš: Teslić

Od 01.02.2008. Poče li su sa radom novi Travian serveri. Znači sve je krenulo iz početka.
Dole su linkovi za registraciju.

Srbijanski server http://rs.travian.com/?uc=rs2_910

Bosanski server http://www.travian.ba/?uc=ba2_1405



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Feb 2008
  • Poruke: 26
  • Gde živiš: Vrsac

rs2.travian.com ovo je internet adresa mozda najjbolje online strategije! Igra potice iz Nemacke i igra se sirom sveta, cilj je napraviti svetsko cudo na nivou 50 ko prvi to uradi pobedio je zajedno sa svojim savezom. Igrica je free imate i mapu, resursna polja i mozete da gledate centar sela takodje postoji i forum koji je mnogo koristan. Na pocetku birate naciju postoje tri nacije: Rimljani, Teutonci i Glai svi imaju svoje prednosti i mane! Savez je jedna od najbitnijih delova igra zato sto ni teoretski nemozete sami da napravite svetsko cudo na levelu 50! Recimo kada clan jednog saveza ima svetsko cudo svi ostali se udruzuju i napadaju selo da bi unistili Svetsko cudo! Kada gradite gradjevine neke imaju preduslov npr. za akademiju treba kasarna na nivou 3. Svako selo ima broj stanovnika a on se povecava najvise kada bildujete resurse. Mozete praviti razlicite jedinice, slati pojacanje, pljackati i napadati! Ovo je kratak opis ove igre, a kada pocnete da je igrate necete moci da prestanete!

P.S. Moj nick je spartijat! Laughing



offline
  • Pridružio: 19 Apr 2008
  • Poruke: 15

travian.ba/?uc=ba1_13853 ovo je direktan link za reg !!

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Ajd' sad lepo editujte poruke i izbrisite referrere...

offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

Izvini ali sta fali referrerima ? Nigdje se ne spominju u pravilniku Very Happy ?

offline
  • Pridružio: 11 Apr 2008
  • Poruke: 88

Ja sam potpuno i kompletno navucena na Travian.
Odlicna igra,samo steta sto mnogi varaju sa raznim programima pa nema sanse da ih stignes na postenu igru Bebee Dol

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2008
  • Poruke: 2167

uLtRa 033 ::Svima poznata online igrica , prava zaraze , okusajte se ako vec niste...
Cilj igrice je izgradnja svog sela i privlacenje stanovnika u njega...
Ko privuce 75 stanovnika svaka mu cast... :-D

http://www.travian.ba/?uc=ba1_3211




ja sam dobio 25 zlatnika jer je preko mog linka igrac presao 75 stanovnika(stigao je na 9Cool. Very Happy Ziveli

offline
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 1456
  • Gde živiš: Tamo negde

RRefreshh ::Ja sam potpuno i kompletno navucena na Travian.
Odlicna igra,samo steta sto mnogi varaju sa raznim programima pa nema sanse da ih stignes na postenu igru Bebee Dol


Jel si sigurna da varaju? I ja sam tako mislio dok nisam naucio da igram. Smile
Inace uskoro ce poceti speed server za Srbe, Hrvate i Bosance. Ai. Postovacu adresu ovde kad se otvori (sutra).

offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

Једва чекам комшија, видимо се тамо и поново хвала на селу Wink

offline
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 1456
  • Gde živiš: Tamo negde

Jel pricas o rs1? Ja sam rs1 prestao da igram zbog comx (international speed). Spori serveri sa malo igraca ne odgovaraju mom stilu igranja. Smile

Reci gde ces poceti na speed serveru.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1155 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 10 sakrivenih i 1098 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., aleksmajstor, amaterSRB, aramis s, Atomski čoban, babaroga, Boris Bosiljčić, crnitrn, Dannyboy, delboy, Denaya, DonRumataEstorski, flash12, GenZee, goxin, hologram, hooraay, Ivica1102, Još malo pa deda, Karla, Kubovac, kybonacci, laurusri, Lieutenant, mercedesamg, Mi lao shu, milenko crazy north, Milos ZA, milutin134, Ripanjac, rodoljub, S2M, Sićko, slonic_tonic, Srky Boy, ss10, Stoilkovic, theNedjeljko, Trpe Grozni, Vatreni Zmaj, Vlad000, YU-UKI, |_MeD_|, šumar bk2, 125, 79693