Uputstvo za Subtitle Workshop na Srpskom

1

Uputstvo za Subtitle Workshop na Srpskom

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Arrow [url=https://www.mycity.rs/must-login.png za Subtitle Workshop na srpskom[/url]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Jan 2012
  • Poruke: 5

Imam problem sa programom subtitle workshop. Kad hocu da sredim postojeci titl koji kasni ili rani ubacim titl onda ubacim i film e tu nastaje problem cuje se ton vidi se titl ali se ne vidi slika filma plus kad hocu da pomerim brzo na pola filma on blokira. Molim za odgovor, hvala!



offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Imas li instalirane najnovije drajvere, konkretno za grafiku?
Imas li instalirane kodeke? Moja preporuka je da deinstaliras sve kodeke koje trenutno imas na sistemu iz Control Panel -> Add or Remove programs i da instaliras K-Lite codec pack u kome se nalaze gotovo svi potrebni kodeci.

offline
  • Pridružio: 23 Jan 2012
  • Poruke: 5

E zdravo, hvala na odgovoru imam instalirane i k-lite i jos neke kodeke, servis pak 1,2,3,4... neznam ni sam vise. Neko mi rece da je mozda problem u windovs 7 jel moguce da ima to veze?

offline
  • Dok  Male
  • Moderator foruma
  • - Dok Milioner -
  • - Profesionalni Vanzemaljac -
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 4703
  • Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.

Probaj da odradis posao sa Subtitle Edit.

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Dragan Brajkovic Gale ::E zdravo, hvala na odgovoru imam instalirane i k-lite i jos neke kodeke, servis pak 1,2,3,4... neznam ni sam vise. Neko mi rece da je mozda problem u windovs 7 jel moguce da ima to veze?


Te jos neke kodeke mozes slobodno deinstalirati. Dolazi do problema ako se nagomilavaju kodeci. Mozda bi bilo pametno da deinstaliras i k-lite pa da skines najnoviju verziju sa sajta i instaliras samo njih.

Resenje za tvoj problem bi trebalo da bude ovo: http://forum.titlovi.com/subtitle-workshop-i-windows-7_t29860.html


Znaci ukloni sve kodeke, onda skini K-Lite i pocni sa instalacijom i u prozoru tokom instalacije ukljuci zaokruzene opcije:



K-Lite kodeke mozes skinuti i odavde: http://www.filehippo.com/download_klite_codec_pack/

offline
  • Pridružio: 23 Jan 2012
  • Poruke: 5

Napisano: 24 Jan 2012 8:27

Hvala probacu danas.

Dopuna: 24 Jan 2012 8:42

subtitledit radi bez problema hvala

offline
  • Pridružio: 01 Jan 2011
  • Poruke: 659

Ne mogu da otvorim Tutorijal iz prve poruke (otvara mi praznu stranicu).

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14809
  • Gde živiš: Niš

Idi desni klik na link pa na "Save Target As".

offline
  • Pridružio: 01 Jan 2011
  • Poruke: 659

vasa.93 ::Idi desni klik na link pa na "Save Target As".

Hvala!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 684 korisnika na forumu :: 11 registrovanih, 2 sakrivenih i 671 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALBION101, bobomicek, esx66, havoc995, hooraay, pacika, suton, uruk, voja64, zziko, 125