Problem sa igricama na tabletu, beo ekran

Problem sa igricama na tabletu, beo ekran

offline
  • Pridružio: 11 Jun 2013
  • Poruke: 44

Neznam da li je ovo pravi sajt da vam se obratim al` `ajde. Kao sto sam naslov kaze stvar je u android tabletu. Imam Point Of View 7'PROtab26 i kada sam instalirao brothers in Arms 2 ono sve belo, to jest bela grafika. Onda instaliram N.O.V.A igru kad ono ekran beo, a u pozadini se cuje muzika i kako stiskam tastere. E sad sledi nerviranje za mene. Skinem ShadowGun ( nije multiplayer ) i zauzme mi 686 mb na SD kartici. Udjem ja u njega, izbaci mi meny. stisnem play, new game,izbaci mi onda da li hocu premium ja izaberem prvo koji nije premium, onda dolazi koju tezinu, a ja izaberem normal i onda mi izbaci iz igre. Crying or Very sad Tako je i za premium mode. Molim vas recite u cemu je problem. SD kartiza mi je 8 gigabajta, a memorija u tabletu 512. HELP!!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7941 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 4 sakrivenih i 7869 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Apok, Asparagus, Asteker, BB, bukefal, cenejac111, Cicumile, Cirkon, Clouseau, darkojovxp, dejan.7951, deks, Djota1, djuradj, dushan, Dusko_Dugousko, Džekson, eagle.rs, g_g, GveX, Hans Gajger, istokzapad, Ivica1102, Jager715510, jalos, kaisarevic1, Kajzer Soze, Kalem, ludvig 78, Marko Marković, Marko88, mačković, Mcdado, mean_machine, mercedesamg, milanstankovic087, milenko crazy north, Miler88, miljannis, mist-mist, mladen.zovko, moldway, nelezele, Niki2024, Nikolajevic, OgnjenMitric, OKT, Panter, pisac12, PO1974, Promising0, Pururin, Radogost, radoznao, royst33, sap, savuni, skok, sspp, superwhy, The Boss, tritonus, vathra, vuksa72, Wehicle, ZetaMan, Zoca, 1107