huawei y200

huawei y200

offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

Pazario sam ipak ovaj telefon, medjutim tu se sada pojavio problem o kojem nisam razmislio, a nisam se ni informisao. Naime, ima malo interne memorije, pa sam dokupio 8 giga na micro sd kartici. Instalirao sam karticu i prepoznao je memoriju. Medjutim, iz nekog razloga, nije moguce skidati programe, jer oni se prvo skinu u internu memorije, pa ih prebacujes na SD karticu kad ih instaliras. Ali pise da nema memorije interne slobodne, i ne mogu skinuti. Da li postoji nacin i kako da se skida na SD karticu i tamo instalira? Shocked



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • higuy  Male
  • Legendarni građanin
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 8565
  • Gde živiš: Dubocica

Dusko, trazi Link2SD, i particionisanje SD kartice, a ako neces da root-ujes telefon, onda kao ja na linku dole.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • u administraciji
  • Pridružio: 16 Okt 2010
  • Poruke: 3468
  • Gde živiš: KRAGUJEVAC

Rutuj , pa particionisanje memorijske, stai neka ti 2gb bude EXT particija, ima da puniš aplikacijama do ........................... Onda Link2sd i direktno smešta na EXT particiju sve aplikacije ,koje preuzimaš sa marketa.Jer ti imaš mogućnost da prebaciš i sada, ali ne prebacuješ u potpunosti aplikaciju na memorijsku, , ostaje jedan deo od te aplikacije na intenoj memoriji. Prosto rečeno, deli se na dva dela,.
Zato root, particionisanje, i da te glava ne boli.Prvo ubaciš CWM onda odradiš NAND BACKUP- backup celog sistema, ako nešto krene po zlu, vratiš ga iz Recovery-ja, i kao da nije bilo ni ruta, ničega.

offline
  • helen1  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Master učitelj
  • Pridružio: 27 Avg 2005
  • Poruke: 8653
  • Gde živiš: Novi Beograd

dejanod ::Rutuj , pa particionisanje memorijske, stai neka ti 2gb bude EXT particija, ima da puniš aplikacijama do ........................... Onda Link2sd i direktno smešta na EXT particiju sve aplikacije ,koje preuzimaš sa marketa.Jer ti imaš mogućnost da prebaciš i sada, ali ne prebacuješ u potpunosti aplikaciju na memorijsku, , ostaje jedan deo od te aplikacije na intenoj memoriji. Prosto rečeno, deli se na dva dela,.
Zato root, particionisanje, i da te glava ne boli.Prvo ubaciš CWM onda odradiš NAND BACKUP- backup celog sistema, ako nešto krene po zlu, vratiš ga iz Recovery-ja, i kao da nije bilo ni ruta, ničega.


Raspitacu se u nekom servisu, posto su ovo za mene spanska sela trenutno.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3206 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 12 sakrivenih i 3104 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 9k38, Akiro, alberto, Apok, Avalon015, BaneM75, bankulen, blue, boj.an, bojan_t, bokicacar, boracbl1389, Boris90, brandža84, C-Gun, Car89, Comyymoc, darionis, darkkran, dekan.m, Djota1, DJUNTA, DonRumataEstorski, dusan.l, expanse, Flanker-G, galijot, geo.dule, Giskard, Glavonja049, Grebostrek, ikan, Ilija84, Ir, jalos, K a s p e r, K2, Karaula, kori, LostInSpaceandTime, lukac, marko308, Maruti, Mihailo Gazdić, miki kv, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, miljannis, MILO-VAN, milos97, mirkoro, mishkooo, Mitraljeta, Moldovan, momcilob55, Novakomp, OgnjenMitric, Papadubi, Parker, PenzosGSP, pirke96, pobeda, rakivan, raptorsi, repac, rovac, royst33, Sale0501, Sirius, skok, Smiljkovich, stingD, T55, Tvrtko I, v82, vaci, vathra, Velizar Laro, Vlada1389, Vlada76, Vladoj, Vrač, vrgudinac, Witcher, wolverined4, Zorge, |_MeD_|, Ćuk, Đurđevdan