Ajmo malo, Žabari! ;-)

Ajmo malo, Žabari! ;-)

offline
  • Stane 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2004
  • Poruke: 3590
  • Gde živiš: Niš

Niko bre nikako d ami objasni di je taj grad Juventus







Ziveo sam 3 godine u Italiji, jos ga vrlo malo razumem. Jedno se da primetiti u odnosu sa Holandijom, a to je da te tamo hrane kao coveka a ovde ne daj boze..:S

Kroz prozor sam imao pogled na Mont Blanc , a u blizini Gran Paradiso. Zimi bila razna skijaska takmicenja, a jednom osvojio drugo mesto u nordijskom skijanju u klasi juniora. Nekih 3000m visine, voda bistra, vazduh cist, vodopadi, prasume... Lepa priroda, tamo u Alpima...Mada kako je krenulo ovo zagrevanje mislim da snega vise ni nema...

Valjda Torino.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 869 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 5 sakrivenih i 849 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ares12356, Cicumile, Dinarid, DonRumataEstorski, GrammaticalAnalysis, havoc995, Ivan Gajic, KizJ, kybonacci, Lap720, Marko Marković, nikonema, saputnik plavetnila, Spreewerk, Zastava