Beovizija 2009

Beovizija 2009

offline
  • rtsrts 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 21 Sep 2008
  • Poruke: 1

Cuje se po Srbiji da je novi pobednik Beovizije 2009 verovatno Miloš Žikić. Kažu za njega novi srpski Toše Proeski. Našao sam na youtube, decko peva extra. KAžu menja se i način glasanja itd itd i da je on najveci favorit za predstavnika Srbije u Moskvi.
Sta vi kazete.....
[/img]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1241 korisnika na forumu :: 49 registrovanih, 2 sakrivenih i 1190 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, alex71, AMX72, Asteker, Bombona, Cicumile, Cirkon, darionis, darkojbn, deks, Dimitrise93, Draganeli, dushan, ElGenius, foka106, Georgius, goran.vvv, goxin, Hans Gajger, HrcAk47, Jeremiah, Kalaura, koom0001, loon123, M74AB3, Malahit, Mcdado, MGBRBG, Milan Miscevic, misa2, mm1811, Nikoletina Bursac, nobutado, OKT, Panter, panzerwaffe, Papadubi, PlayerOne, Prašinar, sasa87, Semberija, Siti2, skok, stegonosa, tm, Tvrtko I, vathra, VekiJ, vukovi