Cooler Master nagradna igra!

Cooler Master nagradna igra!

offline
  • Pridružio: 23 Avg 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Beograd

U toku je nagradna igra Cooler Mastera. Treba uraditi wallpaper sa logom ili nekim proizvodom cooler master-a i poslati im. Do 19. traje lajkovanje, a 10 sa najvise lajkova ide u finale gde ce ekipa CM-a odabrati tri najbolja.

Sam sistem takmicenja nije odradjen bas najbolje. Pobednici ce uglavnom biti losi radovi upravo zbog prvog kruga takmicenja gde se trazi veliki broj glasova (lajkova). U drugi krug prolaze oni koji imaju najvise prijatelja, a to su uglavnom deca sa po 5k prijatelja koji nemaju oko za dizajn, i nemaju dovoljno znanja u Photoshop-u....Dok ce recimo ljudi sa vise znanja u Photoshop-u i ljudi koji se time bave ispasti vec u prvom krugu. Iz tog razloga sam i napravio ovu temu kako bih od vas trazio glasove, kako bi moj rad dospeo u top10. Jedan klik vama ne predstavlja nikakav problem, a i ne oduzima vreme, dok je recimo meni svaki lajk bitan. Smile Hvala!



Lajkuj



Ajmo ljudi, samo jedan klik. Smile

imas od mene like, a sta je nagrada? Smile

Хм,да погодим,у последњем тренутку ће се појавити корисници са огромним бројем лајкова ? Ово је већ виђена наградна игра...

Pa sve nagradne igre preko FB-a su na ovu foru, bar taj prvi krug gde moras da skupljas lajkove. I to obicno losi radovi udju u finale, oni sto deca prave tako sto uzmu jednu sliku i zalepe samo logo i to je to. Zato sam se ovde javio da skupim koji lajk samo da udjem u tih top 10. Smatram da su mi vece sanse u finalu nego u polufinalu, jer ja nemam 5k prijatelja. A ovde ima dosta ljudi koji imaju FB i koji su voljni jednim klikom da pomognu. Smile Nadam se da ce ih biti sto vise, a i da ce oni koji lajkuju navuci jos koji glas. Smile Samo gruvajte glasove, da pobedi jednom u zivotu na ovakvim nagradnim igrama rad koji valja. Naravno treba imati srece i u finalu al otom potom, prvo plasman u finale. Smile


A nagrade su:

1. Sirus slusalice
2. Kuciste Enforcer
3. Napajanje GX750

Ajmo ljudi, napolju je hladno, sedite u kuci i klikcite! Zagrljaj Mr. Green

Ajmo ljudi jos malo je vremena ostalo, kacite na wallove i recite ljudima da lajkuju. Very Happy

Lajkovaću jer je ovo zaista zaslužilo lajk. Svaka čast, lepo odrađeno.

Hvala, i ako ste u mogucnosti sirite dalje! Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 999 korisnika na forumu :: 109 registrovanih, 7 sakrivenih i 883 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 8u47, A.R.Chafee.Jr., acatomic, AirSremac, ALFASPORTIVO, Andy, Apok, Blair, bobo85, bobomicek, BORUTUS, bunker, cakija, coaaco, comi_pfc, crnogorac, d.arsenal321, Darth Malak, debeli, DeerHunter, DejvTroter, Despot Đurađ, Dimitrise93, Djota1, DJUNTA, DonRumataEstorski, Dorcolac, DragoslavS, dule10savic, dusanobr, Džekson, Electron, ElGenius, EVIDENTICAR, Folkstar, france93, Gama, Georgius, Gogi_avio, goran.vvv, gorankuba, Hans Gajger, HawX, Hitri, iceburn, IQ116, JOntra, jukeboxer, kaput21, Korle, Lance Guest, Lep1na, leptirleptir, LostInSpaceandTime, LUDI, M74AB3, Manjane, MaRtInsrbija1993, Metanoja, Mihailo Gazdić, Mihajlo, miki69, mikidragi, Milan A. Nikolic, Mile14, milivoje_vatrogasac, MKK7, mladen.zovko, MountAndBlade, N.e.m.a.nj.a., Naj-Turs, narandzasti, Nemanja Opalić, nenaddz, Nepopravljivi, neutrino, nezavisni mislilac, nikolapetkovic, niksa517, Nole, ozzy, ping15, procesor, radza1, raster12, Resnica, S-G, scimitar19, shiro, sombrero, styg, troki1971, Tvrtko I, Uros Cuore Sportivo, vasa.93, Veless, Vlado82, vlado_pg, voja64, vojnik švejk, vrgudinac, Walkers, xAlex2, XBMC, zeka013, zivojin32, Zoran Rapajić, |_MeD_|