Dobro jutro -Bloc Party - Helicopters

Dobro jutro -Bloc Party - Helicopters

offline
  • Stane 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2004
  • Poruke: 3590
  • Gde živiš: Niš

Zeeeev!

Pa da počnemo :-)



Jedna fina engleska antiratna koja proziva ujka Busha. Bloc Party su jedan od retkih bendova kojima uspeva da naprave tekst na visokoparne teme i da deluju iskreno.



oni su super, znam ih od pre par godina!

Aha tu su negde. Vrte se stalno. Al nikako da uhvatim da ih čujem live.

e ovu obozhavam Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 861 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 12 sakrivenih i 764 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, Asteker, bojcistv, bokicacar, brufen, Cicumile, Clouseau, Comyymoc, crazydkure, darionis, dejan1972, deLacy, Devil city 1989, Dogma21, Dorcolac, Dusko_Dugousko, DziadekDzidek, Glavonja049, GORDI, Halabit, ibssa, igorkozar83, IpMan, Ivoo, JOntra, Jozo74, Kajzer Soze, Koplje, Kototamopeva, laurusri, Linda, luka35, M74AB3, matejman, mačković, mercedesamg, mikrimaus, Milan 84, mile.ilic75, miljannis, milutin134, Mitrast, Mićko, nebkv, Nepopravljivi, ozzy, Pantelejmon, Pero, pirke96, Pururin, rednap, redstar011, redstar72, Remarqe, repac, ruma, sap, sasa87, Savantije, singa, skok, Solunac na steroidima, Srki98, starlights, stegonosa, suponik, Tanjagre, TheDictator, tm, Trpe Grozni, trutcina, v82, Valter071, Vlada78, vladaa012, Vladimir O., vrgudinac, x011, Zastava, zdrebac, Zoca, zubri, Zukov, Zvone, 79693