J*beni vikend!!!

J*beni vikend!!!

offline
  • Pridružio: 21 Avg 2011
  • Poruke: 810
  • Gde živiš: Sibir

Jeb* me vikend!!!
Svakog je*enog vikenda se moji roditelji posvadjaju!!!
Zasto mi se to stalno desava!?
Znaci posvadjaju se iz gluposti...
Ja stvarno ne znam..Je li ne mogu da se trpe ili sta? Confused



eh prijatelju, na to sam navikao
preznici, raspusti, godisnji odmori, Bozici, Nove godine, nase slave, tudje slave, rodjendani, vikendi, u sred nedelje, Uskrs, kad treba da se ide na roditeljski, kad sestra ne dodje kuci na vreme, kad dodje kuci na vreme, kad ne polozi ispit, kad polozi ispit itd. kod mojih, sve je prilika za dobru svadju. Navikao sam pa se cesto drzim po strani, jer ako stanes na jednu stranu, druga ce biti ljuta na tebe....

Isti slucaj Confused
Jednostavno ne mogu da provode dan zajedno :/

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1092 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 7 sakrivenih i 1003 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 8u47, aleksmajstor, Andrija357, Avalon015, Bbbggg1979, Belac91, Bodin86, bojan313, bojank, branko7, Bubimir, Cigi, Ciri1994, d29, DaliborVukadinovic, Deki Duga Devetka, Denaya, Djokislav, dule10savic, duro1990duro, Dzoni2412, Georgius, goran.vvv, goxin, Hans Gajger, herrDule, Hitri, Ikica977, Incognito, Ivoo, jaeger, jalos, Jecmendo, Jomini, kolle.the.kid, Kriglord, Kvaka22, Lance Guest, LostInSpaceandTime, M74AB3, mainstream, Medojed, mikrimaus, mile.ilic75, milenko crazy north, milutin134, Mitogna, Mićko, MK10, mnn2, Mrav Obrad, nisamBot, nixos, Nomica, OKT, Otto Grunf, Pantaaa, Papadubi, Parker, Pekman, Piani Jazzer, precan, S-G, sasics, SDsd, Semprini, Sirius, Smajser, Srky Boy, Srle993, stegonosa, Stoilkovic, tm, Tragač, ujke, Vasilije74, vathra, vladivostok, zixo, zorska, 2001