Just another MyCity blog

Just another MyCity blog

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2004
  • Poruke: 1908
  • Gde živiš: Šid

Posto je moj predhodni blog unos bio velika glupost, jednostavno sam morao da napisem nesto novo, da mi ono ne stoji ispod avatara.
Buduci da nisam bas nesto kreativan ovih dana, samo cu da vas pozdravim Wink Nije me bilo neko vreme...



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 905 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 6 sakrivenih i 828 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, A.R.Chafee.Jr., Ailton, AMX72, baltazar01, BasCelik, blankspace, blatruc82, BrcakRS, Bubimir, cenejac111, Centauro, cifra, CikaKURE, Dado78, Darth Malak, Devil city 1989, Dimitrise93, djboj, DonRumataEstorski, GeoM, goxin, Helket, In_hero, Jeremiah, Kajzer Soze, Kapetan Hadok, king011, Kvaka22, leopard83, LostInSpaceandTime, milanpb, Miler88, Milometer, mnn2, Mrav Obrad, Naj-Turs, nelezele, nuke92, ObelixSRB, OgnjenMitric, OKT, Paklenica, pein, Pilipenda, pisac12, PlayerOne, RajkoB, raso76, read-only, redstar72, ruma, SamoGledam, sasko97, Seeker, shone34, Singidunumac, Smiljkovich, Spinosa, Spreewerk, Stanlio, The Boss, Trimi68, troki1971, Uros Cuore Sportivo, vathra, vrgudinac, Weah88, Wehicle, xoxxvelja, Zoca