Kakve signale šaljete dok spavate?

Kakve signale šaljete dok spavate?

offline
  • Pridružio: 21 Mar 2010
  • Poruke: 2
  • Gde živiš: U kuci :))))

Mozete pogledati i komentarisati na blogu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Zanimljivo i poucno.... Smile

Kašike – on je iza nje

Oboje leže na istoj strani, ona mu je okrenuta leđima.

Značenje: On se ponaša zaštitnički i prilično tradicionalno, a u stanju je da bude izrazito osećajan, milujući ženu u snu. Samo pazite – ukoliko se nikada ne mazite u ovoj pozi, veza može da postane suviše platonska.

evo dela,a za ostalih sedam signala posetite
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Pogledaj ga sto ceka da ga pomuze :DDDD

saljem REM signale XD

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1281 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 9 sakrivenih i 1203 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, advokat84, alberto, bankulen, Banovo Brdo, Betta, Blade, Bodin86, BORUTUS, BOXRR, Bubimir, carinko, Colt D, CrveniSolaris, dendrit86, Dimitrise93, Dr.Strangelove, dule10savic, Dusko_Dugousko, DuškoMraz, Džekson, Electron, foka106, Gheljda, Goran_, gregorxix, Hans Gajger, Hitri, ILGromovnik, ivan979, jalos, Jovan1983, Kriglord, Krin, MadMike, MarkoW, Mihajlo, milenko crazy north, miroslav milanović, Moldovan, moldway, mrgud2025, Nemanja.M, nesa1962, nixos, Oklopnjak, OKT, Orijen, Oscar, pein, Piani Jazzer, pisac12, PO1974, Prometeus, Pururin, read-only, sasakrajina, singa, stegonosa, stokssone, tomigun, Topaz9, Tvrtko I, vathra, VBoss, Veless, Vlada78, Zjmc, Zorge