Koje cigare pusite & Koje pivo pijete?

1

Koje cigare pusite & Koje pivo pijete?

offline
  • Ceva  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 10 Mar 2005
  • Poruke: 1313

Ja najvise volim Marlboro Light & Ronhil plavi...

A pivo auuu Jelen i Becks nema nista lepseg. Smile



a be sta ce ti to, tek si obavio maturu. Wink nhf Zagrljaj

NE cigare! NE alkohol! Živi!

Ma nesto mi dosadno pa rekoh ajde da vidim sta ostali koriste od cigareta i koje pivo najvise vole Razz
Ali nepusim ja cigarete kao neki sto su zavisni, ja to koristim iz zadovoljstva i mogu da ih ostavim kad pozelim Wink

A i verujem da neko voli da pije pivo ovde Razz

Auu ljutice sad me poceti sad cu da okacim slike sa mature Smile

a mogao si da drmnes pretragu pa se nauzivas citajuci Razz

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

ii.. korisno na temi tvog pusenja..Wink

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Very Happy ahh trazio sam nesto ali izgleda da nisam naleteo na to :/

Tuborg, Jelen, Becks i Hajneken (hehe ne znam kako se pise u originalu) Wink

@GOKU91- Heineken Wink

Becks i Monus[nandzarasti] Mr. Green

ne duvanim
od piva obožavam bavariju0.25
a može i jelen nikšićko i lav

Marlboro Light + Jelen (mada može bilo koje sem MB)...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1184 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 12 sakrivenih i 1088 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AK - 230, AleksandarV, Andrija357, BaneM75, bigbear, bigvlada, bojan313, bojank, bojcistv, boromir, BraneS, Bubimir, Cavendish, Clouseau, d29, DaliborVukadinovic, darionis, DeerHunter, Deki Duga Devetka, desmeki, djuradj, dzoni19, Electron, ElGenius, elviper2, EXIT78, Grebostrek, igorkozar83, igorpet, Jester, JOntra, Kajzer Soze, kalens021, kikisp, kolle.the.kid, Krusarac, kybonacci, loon123, LostInSpaceandTime, Markan90, mat, mean_machine, miki kv, MiroslavD, mladen.zovko, monomah, Mr. Majevica, mrm, nebkv, neko_drugi, nenad81, NorthWind, Oscar, pajkan, Pekman, Peruta, picknick, ping15, PlayerOne, Polemarchoi, raf87, Ray1973, Robin, rovac, royst33, samsung, Simonsen23, Sky diver 29, Smiljkovich, spalev, stagezin, taomaster, TheDictator, theNedjeljko, Topaz9, Tvrtko I, ujke, XBMC, zeka013, zokizemun, Zrcalo, zrno, zubri, 787