Malo smeha....

Malo smeha....

offline
  • Dakky  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 25 Apr 2008
  • Poruke: 6
  • Gde živiš: Indjija

Mislim da su svi bar čuli, a većina i pogledala video poznate hrvatske pevačice, Severine!!! Smile

Pa evo još jednog....malo drugačijeg....

Uživajte u smehu...!



Mislim da bi bilo smesnije da nisi sliku okacio kao thumbnail, vec kao link ka slici.
Ovako svi prvo pogledaju sliku, pa procitaju tekst.

E u potpuno si u pravu....hvala!
Eto, sad znam u budućnosti kako treba tako nešto slično uraditi...

Početnik sam...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1611 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 8 sakrivenih i 1538 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ailton, Apok, Asparagus, Asteker, Banovo Brdo, bojan_t, Bokiboks, Cicumile, Cirkon, Clouseau, debeli, dejan.7951, deks, djuradj, dule10savic, Dusko_Dugousko, Džekson, eagle.rs, fijufijukrozkapiju55, g_g, Hans Gajger, hellenic, HogarStrashni, Jager715510, jalos, K-1A, kaisarevic1, Kajzer Soze, Kalem, Khalid ibn al-Walid, kolle.the.kid, ludvig 78, MagicniHerpes, MarijaC84, Marko88, mat, Mcdado, mean_machine, mercedesamg, mist-mist, mitja2512, Miškić, moldway, nebkv, nelezele, Niki2024, nikoli_ca, OKT, Pilence, PO1974, Pururin, Radoslava, radoznao, rodoljub, royst33, sasovsky, shlauf, Smiljkovich, sspp, tritonus, VanZan, vathra, Wehicle, x9, YugoSlav