Najnovija serija iz fabrike automobila "Zastava"

Najnovija serija iz fabrike automobila "Zastava"

offline
  • Pridružio: 20 Nov 2008
  • Poruke: 2

Fabrika automobila "Zastava" iz Kragujevca je lansirala novu seriju automobila. Pogledajte sliku.



^ Nisi zanimljiva.

Ovaj belluci je garant Kragujevčanin, čim tako brani Zastavu! Mr. Green Ma daj bre, baš je super "Ferguson"! Wink Mr. Green

slika 4x2 piksela....
moze biti i bmw....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1165 korisnika na forumu :: 109 registrovanih, 6 sakrivenih i 1050 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, amstel, Asteker, Banovo Brdo, Beardonitch, black venom, bojan_t, boromir, BrcakRS, Bubimir, bufanje, Chainsaw, Cirkon, Daba75, DaliborVukadinovic, darkojbn, dejankm, djile1, Dovla 1980, Duschi, esko_hz, g_g, Georgius, ghoost, goran.vvv, Gorilo_1991, Goxy1, GveX, IQ116, jalos, jimi_agf, JK, Joint Chief, Kajzer Soze, kinez88, kolateralnasteta, Kontrausluga, Kosmos Banja Luka, Kozara1, Kozi-RS, kunktator, Kvaka22, Lazarus, lcc, Lj_ubo, lukac, m0nstrum_, Macalone, Magistar78, mainstream, Maki1981, Manjane, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, Mihajlo, Miler88, Miletić Zoran, moldway, monomah, MR Z, Mrav Obrad, Ndsk, nenooo, Nepopravljivi, Nikola93., nixos, nnovakis, NorthWind, novator, nuke92, Pavel Medved, pein, Pekman, pfc74, Piani Jazzer, pobeda, PoolbegD02, probisic, radza1, rovac, sabros, Sami_1ali, sap, Sarmat, Shinobi, Slingshot, ssekir75, starlights, Stevan Visoki, tecataki, Tvrtko I, UncleSAM, vaci, vidra boy, vidra1, vjetar, Vladoj, voja64, Vrač, vrlenija, Weah88, wulfy, XBMC, Zastava, zax22r, ZlatniRez, zubri, šumar bk2