Omiljena domaća serija?

1

Omiljena domaća serija?

offline
  • Milan
  • administrator računarskih mreža
  • Pridružio: 23 Jan 2013
  • Poruke: 10
  • Gde živiš: Niš

na prvom mestu bih stavio "Vratiće se rode", a vi?



Vidim, gledale se rode, a? Smile

Ja još ne stižem... Confused

Porodično blago Wink

Ima dosta....
Da ne nabrajam sad sve, navescu samo Porodicno blago.

Žikina Dinastija Razz

Apsolutno najbolja domaća serija: Otvorena vrata (uskoro počinje snimanje nastavka!!!)



Ako se kao domaće serije posmatraju i one iz ex-SFRJ, onda u sam vrh po kvalitetu upadaju i Bitange i princeze



Ima još dobrih serija: "Crni Gruja", "Ljubav, navika, panika", "Pozorište u kući", "Policajac s Petlovog brda", "Kamiondžije"...


dodaooo bih još i ovoooo! Very Happy

Definitivno - "Srecni ljudi" Smile

Zar neko stvarno gleda serije Srećni ljudi, Porodično blago, Rode?!? Ja mislio to gledali samo matoraći (a ja nisam baš mlad Wink )

Ne mogu da se odlucim ima ih mnogo Very Happy
Ajde ako moram da izdvojim,onda Vojna Akademija Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1270 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 7 sakrivenih i 1197 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, airliners, Apok, Asparagus, baltazarxx, bankulen, bigvlada, bladesu, blatruc82, bojcistv, Botovac, Chainsaw, deLacy, dendrit86, Djokislav, dok80, DonRumataEstorski, dulleo, DuškoMraz, dyharry, Dzuki, foka106, Fructo, Georgius, Gogi_avio, HogarStrashni, Holy Saber, Ikica977, Jeremiah, Jester, Kaplar2, Koplje, Major Tankosić, Makarid, MarkoW, Miki281, MIKI63, mikoyan21, mocnijogurt, nekdo, nelezele, Nemanja Opalić, nnnnnnnnnn, nuke92, ObelixSRB, Panter, Pilence, precan, Pururin, RD84, Risbo_Boris, Sevetar, Sirius, skvara, sslay, stagezin, StalniPromatrač, TTN, Tvrtko I, US_Rank_0, Velizar Laro, vjetar, Vlad000, Wehicle, ZetaMan, Zoca