Vasa omiljena parodija(bilo cega)

Vasa omiljena parodija(bilo cega)

offline
  • Pridružio: 21 Avg 2007
  • Poruke: 365
  • Gde živiš: Gde cveta limun zut

Evo moja



Valjao sam se od smeha Smile



jedan od mojih omiljenih leonarde de plavusa
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
prva parodija koju sam gledao je bobo smrade
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 25 Feb 2008 12:44

ako volis parodije nabavi film epic movie tu ima dosta parodija ali na eenglesom koje su mnogo smesne

meni je omiljena parodija na mrak film3.
Ono zutaci u frci.

Usijane glave.

Kita u Bila Very Happy


Dopuna: 27 Feb 2008 21:26

Hoćeš nešto da mezneš? Hahaha

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1111 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 7 sakrivenih i 1028 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, Alexandar-1973, amaterSRB, Avalon015, Bane san, Banovo Brdo, Belisarius, bukefal, Chainsaw, coaaco, DaliborVukadinovic, debeli, DejvTroter, Devil city 1989, Dimitrise93, djuradj, DM1994, Dogma21, dushan, gasha, Georgius, goxin, Goxy1, GveX, ivan979, Ivoo, jaeger, jalos, Jester, Joint Chief, JOntra, kihot, Koplje, Kruger, kunktator, lafa008, laurusri, Lj_ubo, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Mamadu, Marko Marković, mdp92, mercedesamg, milan.tatanac1, milenko crazy north, MiroslavD, Mićko, Moldovan, MrNo, nebidrag, nemkea71, Niki2024, nobutado, Novakomp, OKT, ozzy, Papadubi, Posmatrac77OKB, Pururin, raster12, Remarqe, repac, Sirius, sistem22, Siti2, stalja, tomo2, tuf, umpah-pah, vathra, Volkhov-M, Vozd0714, zeka013, ZetaMan, Zoca