hehe...

hehe...

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2007
  • Poruke: 270

Propusto sam da mi sviraju Betoven i Sopen jer sam bio mali. Ali da mi zbog vase samoizolacije ne dodje Mocart, E - to nece moci.



Ljudska glupost ponekad zna da bude nemerljiva,međutim,kada čovek takvog neznanja i inteligencije(znamo ko je dotični) treba da odlučuje o nekim važnim pitanjima i to nažalost i čini,trebalo bi da se zapitamo da li je i sa nama sve u redu

Anabel Lee ::...kada čovek takvog neznanja i inteligencije(znamo ko je dotični) treba da odlučuje o nekim važnim pitanjima i to nažalost i čini,trebalo bi da se zapitamo da li je i sa nama sve u redu

A jeste li videli kako je doticni sredio grad u kome ima vlast, decu salje leti i zimi na ekskurzije o trosku opstine, besplatan gradski prevoz za starije osobe (valjda od 60 god), sve ulice asvaltirane, za svako novorodjeno dete po 200e, za svako trece i svako sledece dete po 200e mesecno do njegovog punoletstva...

ja bih zeleo da tako "nepismen" covek vodi moju opstinu (nikad nisam dobio nista od opstine a kamoli da me besplatno posalje na ekskurziju, ni dve bandere za struju nisu mogli da mi postave do kuce a po zakonu trebali su pa sam morao sam to da investiram) pa vi sad razmislite dal nam treba pismen ili pametan covek koji ce nesto da uradi za dobrobit svih

Idu, parlamentarni, a i lokalni izbori eto ti sansa !

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 843 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 5 sakrivenih i 772 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, alternator, as2025, Ba4e, BlackTower, bojan_t, bojcistv, brandža84, brufen, Bubimir, carinko, Chainsaw, Cirkon, Comyymoc, CraniumWhite, dejan1972, deLacy, djonsule, Djota1, DonRumataEstorski, draganca, Electron, Georgius, Gitzherai, gorankuba, HawX, Ilija Cvorovic, Insan, Jeremiah, Kalem, kalens021, Karaula, konstruktor, Koser, laki_bb, Lucije Kvint, M74AB3, mercedesamg, micke83, Mika777, milanpb, mirkoro, misaru, mrvica78, Nobunaga, Pavel Medved, pera bager, Pilence, sajorg, scimitar19, Sharpshooter, shiro, Smajser, stegonosa, styg, t.e.m.p.l.a.r., tanakadzo, vidra boy, Vlada1389, vrgudinac, vrlenija, YugoSlav, Zdenko, |_MeD_|