kad bi svi . . .

kad bi svi . . .

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2006
  • Poruke: 1135



jao shto su slatke bebeeeeeeeeeeeee!!! obozhavam malu decuuuu!!! Smile))
hotju ponovo da bidnem mala....sve je lepo dok si mali, i ne znash nishta, sxvatash koliko je zhivok tezhak i gubi ti se osmex na licu...nemash vremena za sretju i slobodu, a to je svakom od nas potrebno....ova beba shto se smeje i lezhi na nechem narandzhastom je preeeeeeeeeslatka!!!

Dopuna: 24 Okt 2006 12:29

a tek ova u ruzhama!!!! jooooooooooooooooo...

pa to ti pricam,
kad bi svi ljudi na svetu, bas kao sva deca na svetu . . .
zagrljaj Smile

ili


smešak

Very Happy svet bi bio lepsi...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1887 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 6 sakrivenih i 1794 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: arsa, Avalon015, awathorn, black venom, Bokiboks, bokicacar, bolenbgd, Branke90, branko7, brkan1, Bubimir, burevesnik, Buzdovan, carinko, Chainsaw, Cirkon, croato, Dare, dejan1972, Deki Duga Devetka, Desmond, Dimitrise93, doktor1964, Dovla 1980, Dragacevac, draganca, dusanobr, FileFinder, Flanker-G, Foxdie, Georgius, hellenic, Ilija Cvorovic, Ivoo, Jablan, Jelly4183, Jeremiah, Joint Chief, JOntra, K a s p e r, kunktator, Lance Guest, Lep1na, Limeni91, Lucije Kvint, Marko Marković, mean_machine, MiGac, milenko crazy north, Milometer, milos97, Mirage 2000N, Mićko, Moldovan, monomah, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, Nemanja.M, nenad81, Nepopravljivi, Nikoletina Bursac, OgnjenMitric, Petar25, proka89, radovanstojkov023, raso76, RiV, saputnik plavetnila, Sass Drake, shota91, Sky diver 29, Solunac na steroidima, Spinosa, Tafocus, Tandrkalo, Tastatura ratnik, Tihi86, Troja, trutcina, Tvrtko I, Vanderx, Veless, VJ, voja64, XBMC, zlaya011, Žoržo