stripovi i deda mraz

stripovi i deda mraz

offline
  • Pridružio: 08 Jan 2008
  • Poruke: 3

Eh milina tisina i beli sneg.



Santa Klaus, sv. Nikola, ili ko vec imaginacija ili stvarnost. Nedavno je u jednoj zemlji zabranjeno da se deci tvrdi da ovaj cikica ne postoji. Postojao je davno pre svih utopija o zivotu u raju njegovo prizivanje je izraz lepih zelja i dobrih namera. Toliko

Inace evo i detalja iz stripa u kojem je autorska prica o deki Mrazu.

Postavljanje ove table odobrio je crtac, autor i copyrighter [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]. Ziva soda.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 916 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 7 sakrivenih i 851 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, aleksmajstor, Apis Dr, b_z_b, Belac91, blatruc82, BrcakRS, brufen, Chainsaw, coaaco, CrveniSolaris, Dado78, darionis, darkkran, Darth Malak, dejan1972, Despot Đurađ, djonsule, djuradj, dozorni, Drugsparrow, Duce, elenemste, fijufijukrozkapiju55, flavius89, Great White, GveX, howyesno, jalos, Kajzer Soze, koneks, Kruger, Lucije Kvint, luka35, M74AB3, marko.markovic, mdp92, Milan A. Nikolic, milan47, milenko crazy north, Mićko, OKT, Papadubi, Pavel Medved, Petar25, Pururin, raptorsi, raso76, redakzver, S-G, Sky diver 29, SpaDej, sslay, Teodorasim, Tvrtko I, Velibor Radoja, Vlada1389, Zoca