Problem sa Outlook Express 6

Problem sa Outlook Express 6

offline
  • gvozd 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Sep 2007
  • Poruke: 28

Problem se sastoji u sledecem:sto se tice maila korisitim Operin integrisani mail klijent tako da nemam ni otvoren account na OE 6, a dobio sam prepiske poslovnih korespondencija u Outlook-ovom pst formatu. Interesuje me na koji nacin da te fajlove otvorim (importujem) u Outlook-u?!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Apr 2008
  • Poruke: 770
  • Gde živiš: Taurunum

PST ekstenzija je od Microsoft Outlook-a ne od OE6 trebalo bi da imaš instaliran office sa outlookom i da importuješ mailove u njega.

Mislim da je opcija pod FILE import.



offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Generalno, PST fajlove ne mozes importovati.
PST fajl sadrzi ceo profil, ne samo mailove.
Jedini nacin bi ti bio da ga kopiras u folder u kojem je tvoj PST fajl, pa da njega nekako proglasis tvojim profilom (ukoliko je to uopste moguce).

Zamoli ih bolje da ti mailove posalju u nekom drugom formatu (EML, MSG).

offline
  • gvozd 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Sep 2007
  • Poruke: 28

Hvala na savetima, uspio sam ih importovati, vidi se da ne radim sa Outlook-om, na njega sam totalno zaboravio Embarassed
Jos jednom, veliko hvalai pozdrav!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2916 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 11 sakrivenih i 2820 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 9k38, alberto, Apok, Avalon015, Ba4e, BaneM75, bankulen, boj.an, bojan_t, bojcistv, boracbl1389, Boris90, brandža84, Car89, Chainsaw, Comyymoc, Dare, darionis, Djota1, dolinalima, DonRumataEstorski, dusan.l, expanse, Feller, Flanker-G, geo.dule, Giskard, Glavonja049, Grebostrek, iceburn, ikan, K a s p e r, K2, Karaula, kib, komsija1, kori, Lep1na, LostInSpaceandTime, Maruti, Mihailo Gazdić, miki kv, Milan A. Nikolic, miljannis, MILO-VAN, mirkoro, Mitraljeta, Moldovan, moldway, momcilob55, nelezele, Novakomp, OgnjenMitric, ozzy, Papadubi, PenzosGSP, pinci01, pobeda, Pv123, rakivan, raptorsi, repac, rovac, royst33, Sale0501, Sirius, Smiljkovich, Solunac na steroidima, stingD, T55, Titan, Tvrtko I, v82, vaci, vathra, Velizar Laro, Vlada1389, Vlada76, Vrač, vrgudinac, wolverined4, |_MeD_|, Ćuk, Đurđevdan