Problem sa Outlook Express 6

Problem sa Outlook Express 6

offline
  • gvozd 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Sep 2007
  • Poruke: 28

Problem se sastoji u sledecem:sto se tice maila korisitim Operin integrisani mail klijent tako da nemam ni otvoren account na OE 6, a dobio sam prepiske poslovnih korespondencija u Outlook-ovom pst formatu. Interesuje me na koji nacin da te fajlove otvorim (importujem) u Outlook-u?!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Apr 2008
  • Poruke: 770
  • Gde živiš: Taurunum

PST ekstenzija je od Microsoft Outlook-a ne od OE6 trebalo bi da imaš instaliran office sa outlookom i da importuješ mailove u njega.

Mislim da je opcija pod FILE import.



offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Generalno, PST fajlove ne mozes importovati.
PST fajl sadrzi ceo profil, ne samo mailove.
Jedini nacin bi ti bio da ga kopiras u folder u kojem je tvoj PST fajl, pa da njega nekako proglasis tvojim profilom (ukoliko je to uopste moguce).

Zamoli ih bolje da ti mailove posalju u nekom drugom formatu (EML, MSG).

offline
  • gvozd 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Sep 2007
  • Poruke: 28

Hvala na savetima, uspio sam ih importovati, vidi se da ne radim sa Outlook-om, na njega sam totalno zaboravio Embarassed
Jos jednom, veliko hvalai pozdrav!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 860 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 1 sakriven i 791 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Arhiv, Avalon015, awathorn, bankulen, Banovo Brdo, bato_banjaluka, bojan313, bojank, boromir, Botovac, brundo65, burevesnik, cenejac111, Cirkon, Coabelgrade, DavidA, dekiz, djonsule, DJUNTA, djuradj, Dragon Order, Duck of Death, gaga23, Georgius, goran.vvv, Hans Gajger, Igor Antonic, IvanMiletic, Jomini, JOntra, kljift, kolateralnasteta, Kontrausluga, koom0001, Lazur_01, Lucky 6, lukac, m0nstrum_, m94j, Magarac, Marko Marković, marko.markovic, Marko88, MarkoW, mgolub, Milan A. Nikolic, milimoj, milos.cbr, mino bosanac, miodrag, Mldo, mustangkg, narandzasti, nenomir, nuke92, OgnjenMitric, Profesor_018, Raso75, Ripanjac, Simonsen23, Stoilkovic, Superastro, Tandrkalo, Vanderx, VJ, Vlajman1957, vranjanac29, Vrač