|
Poslao: 06 Jul 2012 21:36
|
offline
- androlegend
- Zaslužni građanin
- ovo je Crna Gora ovdje se ne radi :P
- Pridružio: 09 Jun 2011
- Poruke: 658
- Gde živiš: Crna Gora
|
posto sam instalirao neki CSS ali ne mogu da igram preko servera nikako ,trazi mi neoviju verziju kako da ga update ? gdje da skinem te zakrpe za njega sa kojima cu moci da igram online ???
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2012 00:12
|
offline
- milos97

- Počasni građanin
- Pridružio: 05 Dec 2010
- Poruke: 716
- Gde živiš: Beograd
|
Ne znam da li je legalno ili ne (neka moderatori obrisu ako jeste), ali evo linka: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2012 01:49
|
offline
- Sass Drake

- Anti Malware Fighter
Rank 2
- Pridružio: 26 Avg 2010
- Poruke: 10622
- Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
|
androlegend ::posto sam instalirao neki CSS ali ne mogu da igram preko servera nikako ,trazi mi neoviju verziju kako da ga update ? gdje da skinem te zakrpe za njega sa kojima cu moci da igram online ???
Steam klijent, koliko mi je poznato, automatski radi update na najnoviju verziju tako da ti ne moraš razbijati glavu zbog toga.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Jul 2012 23:29
|
offline
- androlegend
- Zaslužni građanin
- ovo je Crna Gora ovdje se ne radi :P
- Pridružio: 09 Jun 2011
- Poruke: 658
- Gde živiš: Crna Gora
|
Napisano: 08 Jul 2012 11:56
milos97 ::Ne znam da li je legalno ili ne (neka moderatori obrisu ako jeste), ali evo linka: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
da ovaj peč instaliram u sledeci direktorijum: X:/Program files/Vavle/Counter Stike Source ????
posto mi on izbaci automatski prilikom instalacije da ce da ga install na E:/
Dopuna: 08 Jul 2012 23:29
pokusao sam da ga install u direktorijumu gdje je CSS i nece da radi , a i na drugo mjesto sam pokusao da ga install nece pa nece
imal CSS oficijalnu stranicu da ga skinem sa tim update-ovima ?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Jul 2012 23:32
|
offline
- Srki94

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2008
- Poruke: 12431
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Kao što ti Sas reče, steam ga sam ažurira.
|
|
|
|
|
|