Matura

Matura

offline
  • Pridružio: 07 Feb 2011
  • Poruke: 8

Ja sam osmi razred i jos malo ce matura kontam da obucem crnu kosulu bele pantalone i neke patike verovatno air max








molim vas ako imate neki bolji predlog....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Software developer
  • Pridružio: 06 Sep 2005
  • Poruke: 3800
  • Gde živiš: Beograd

Зашто те патике?
Кошуља ми се свиђа и фармерке доле обучеш и неке ципеле спортски тип, не класичне него онако - као патике, у црној боји....



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 916 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 3 sakrivenih i 836 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Ares12356, avijacija, bb929, Belac91, blatruc82, bojank, bokicacar, Borski1977, Boskovic, bukefal, carinko, dendrit86, Djokkinen, Dovla 1980, Draganeli, Electron, Ezbuck, g_g, gregorxix, hyla, InzenjerBL, jaeger, Jelly4183, Jeremiah, Jester, joca83, K-1A, Kalaura, Karaula, klepesina, koneks, koom0001, Lance Guest, lord sir giga, mat, Michellefromrezistance, MikeHammer, Miki 24pbr, milanpb, Miler88, mnn2, moldway, Mrav Obrad, mustangkg, nobutado, Nole, NoOneEver Dreams, OgnjenMitric, Oklopnjak, pablojepao, pds, pein, peradetlić, Piani Jazzer, ping15, pisac12, Ray1973, Remain, repac, ruma, Rupert, Siti2, smes_no, sombrero, sslay, Tandrkalo, theNedjeljko, TRAVUNIJA, vathra, veljko82, veljkovicdani, vidra boy, vlad4, Voice1, Vrač, Zoca