Formatiranje mp3 playera

Formatiranje mp3 playera

offline
  • nn123  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 27 Nov 2009
  • Poruke: 18
  • Gde živiš: Zrenjanin

da li se po formatiranju playera gube i podaci za start up?
tj,da li on uopste radi posle formatiranja?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Mladen Lukić
  • Pridružio: 02 Apr 2009
  • Poruke: 1450
  • Gde živiš: Arilje

Kad ga formatiras, dobices ga kao sto si ga fabricki dobila... znaci moze da se upali ali nema nijedne pesme i tako to Wink



offline
  • nn123  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 27 Nov 2009
  • Poruke: 18
  • Gde živiš: Zrenjanin

ok,musko sam xD

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 6463 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 9 sakrivenih i 6369 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, A.R.Chafee.Jr., Arsenije, Barista, bobomicek, bojanM84, boro975, Borski1977, BrcakRS, celik, Clouseau, Comyymoc, cuvarkuca, darionis, DENIRO, Devil city 1989, djboj, Djole3621, ElGenius, Ercomero, EXIT78, Foxdie, Georgius, gregorxix, Hans Gajger, havoc995, iceburn, Ilija84, Ivoo, jalos, jeen yuhs, jodzula, Kalem, Karaula, kolle.the.kid, kori, kuntakinte, kybonacci, lanishtefm, Leteća Krofna, lima, LostInSpaceandTime, M74AB3, maksi007, mercedesamg, Mi lao shu, miki69, Milan A. Nikolic, Mldo, Mrav Obrad, Ne doznajem se u oružje, nenad81, nikolapetkovic, Nole, novator, OgnjenMitric, OldKresoje, pfc74, ping15, PITT, PoolbegD02, raptorsi, rodoljub, s0ne, sap, sasovsky, ShtagodShtagod, Sirius, Sićko, Smd, svnedelja, theNedjeljko, Tihi86, tmanda323, Troja, Valter071, VJ, Vladoj, VNVK, vuk77, wulfy, Zastava, zokizemun, Zoran1959, 800077