Mikrofon Problem

Mikrofon Problem

offline
  • Pridružio: 05 Feb 2010
  • Poruke: 127
  • Gde živiš: Ne živim!

Pozdrav. Kupio sam cak 2 mikrofona i nijedan nece da snima zvuk. Windows njega registruje ali ne moze da snima zvuk. Probavao sve zivo u control panel al nikako. U pitanju je Avnex Virtual Audio Device. Mikrofon sam probao u laptopu i radi bez problema. Dal neko ima resenje ?
U pitanju je windows 7 x32



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 833 korisnika na forumu :: 118 registrovanih, 9 sakrivenih i 706 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Agape, ajo baba, alex71, ALFASPORTIVO, Andrija357, Arhiv, BaneM75, Bivan, BlackTower, Blair, bobor, Bobrock1, Boroš, BORUTUS, Bozjidar87, bozomotika, cakija, Car89, cemix, cifra, d.arsenal321, Daba75, dane007, darionis, DeerHunter, dejan1972, Denaya, Devil city 1989, Dimitrise93, djboj, Djokislav, djonsule, Djota1, dmrdc, Dragan1998, Dukelander, dule10savic, Džekson, feanor, Georgius, Glavonja049, Goxy1, GveX, Halabit, Iii, ILGromovnik, Ivoo, jalos, Jeremiah, jimi_agf, JimmyNapoli, jodzula, Joint Chief, JOntra, Kajzer Soze, king111, Kole1975, komenski, Konda, LostInSpaceandTime, Macalone, Makssd85, Marko Marković, Marko00, MaRtInsrbija1993, MaschinenPistole, MB120mm, metallac777, Mihailo Gazdić, mikrimaus, Milun24, miodrag, Mirage 2000N, Mldo, Moldovan, nenaddz, nenooo, ognjentrm, omen, Otto Grunf, Parker, pein, Pekman, pobeda, PoolbegD02, probisic, Reddot, repac, s0ne, Sharpshooter, Shinobi, shiro, singa, Sirius, Sićko, sombrero, SOVO515, stegonosa, stingD, TBoy, The Joker, tomo2, tritonus, Valter071, vathra, vdeki, Veless, Velibor Radoja, veljko82, VNVK, Walkers, Zastava, zil10, |_MeD_|, Žrnov, 79693, 800077