Rafael Nadal

Rafael Nadal

offline
  • "Psychopath"
  • Més que un club
  • Pridružio: 07 Jul 2012
  • Poruke: 2168
  • Gde živiš: Barcelona,Spain

Kakav je po vama Nadal igrac ? Wink Sta mislite kakav je kao osoba ? Smile Al iskreno sta mislite o njemu (slobodno pisite sve) Razz Ja o njemu mislim se najbolje,povucen,niti ga ima puno u javnosti... Kao teniser ne da je igrac nego igracina, dovoljno...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Čemu ovo srce? Nisi valjda nastran? Laughing



offline
  • "Psychopath"
  • Més que un club
  • Pridružio: 07 Jul 2012
  • Poruke: 2168
  • Gde živiš: Barcelona,Spain

Napisano: 14 Okt 2012 10:15

vasa.93 ::Čemu ovo srce? Nisi valjda nastran? Laughing

Bra'o, evo ti banana. Mr. Green

Dopuna: 09 Jun 2014 16:59

Rafael Nadal 9 Roland Garros !
MA9IC

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 897 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 4 sakrivenih i 835 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 9191vs, A.R.Chafee.Jr., Apok, ArchaBasha, bbogdan, blatruc82, Boris90, Bubimir, Cirkon, cuvarkuca, Draganeli, Duce, gajasvi, Gogi_avio, Great White, hellenic, KimiMR, Konda, Lieutenant, LjutaGuja, M74AB3, Mae, Mane88, Marko Marković, Medojed, Mi lao shu, MikeHammer, Milan Miscevic, milanpb, milenko crazy north, monomah, MountAndBlade, Mrav Obrad, nebidrag, nixos, nobutado, novator, oddsock, OKT, operniki, Papadubi, peradetlić, pisac12, Pururin, radza1, raptorsi, Remain, RJ, royst33, Savantije, Singidunumac, sspp, tuf, Tvrtko I, vathra, x9, 79693