Licenca za Cad

Licenca za Cad

offline
  • goggi 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Dec 2007
  • Poruke: 1

Da li neko zna gde mogu kod nas da nabavim povoljno licencu za neki kvalitetniji Cad softver, a da ne bude AutoCad?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dzonni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Dec 2007
  • Poruke: 3

nije mi jasno sta podrazumevas pod kvalitetnim ali ti toplo mogu preporuciti
ProgeCAD (intelliCAD) kao najbolje resenje odnosa cena-kvalitet.
Ako znas da radis u AutoCAD-u, sigurno ces znati i u ProgeCAD-u jer je tako reci identican, samo sa jednom bitnom razlikom, a ta te i najvise zanima a to je da je jedna licenca ProgeCAD oko dvadesetak puta jeftinija od AutoCAD-a.
Licencu ProgeCad-a mozes nabaviti u systempro-u
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Pozdrav



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1423 korisnika na forumu :: 97 registrovanih, 13 sakrivenih i 1313 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, A.R.Chafee.Jr., Abebe Bikila, Arhiv, avijacija, awathorn, bankulen, berste23, Betty25, Bozjidar87, BrusLi, cafa0412, Chainsaw, Cirkon, CrveniSolaris, darcaud, Darko Jovanovic, darkojbn, Deki Duga Devetka, Demi87, Denaya, denisnapast2015, Doc, draganca, drale12, DrNeoCortex, Duh sa sekirom, Džekson, Electron, Flanker-G, Gama, Georgius, Gosha101980, gost321, Great White, Guster25, Hitri, HogarStrashni, Ikica977, In_hero, JimmyNapoli, jnikola23, K a s p e r, king011, kybonacci, LeGrandCharles, ljubicad7, MB120mm, Medojed, miki69, mikoyan21, MIKULENCE, Miler88, MilosM, moldway, naki011, nebkv, nelezele, nerislav2025, OgnjenMitric, Orijen, panonski mornar, pein, Pero, Piani Jazzer, PO1974, Pohovani_00, Rebel Frank, Remain, rovac, Sale0501, sale76, sap, sasakrajina, sekretar, Semberija, shone34, sickmouse, skok, Smajser, sombrero, sonico, Stefan M, SympathyForTheDevil, takini, vaci, VanZan, Veless, VJ, Vlado82, vlado_pg, Vladoj, vojnik švejk, W123, XBMC, YugoSlav, Đurđevdan