Kod koga po ADSL 768/64 paket na Banovom brdu?

Kod koga po ADSL 768/64 paket na Banovom brdu?

offline
  • neli00 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Dec 2008
  • Poruke: 1

Dakle treba mi savet od nekog ko uspesno koristi eMule, a da je na ovom paketu, jer je meni pre par meseci (od pocetka testiranja promene brzine) kod Sezama prestao da radi. Ako moze da mi navede i koje rezultate sa kojim modom postize. Bilo koji savet ce mi pomoci.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 840 korisnika na forumu :: 24 registrovanih, 0 sakrivenih i 816 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: avijacija, Ben Roj, bladesu, Botovac, Cicumile, Dannyboy, Djokkinen, Duschi, GORDI, igorkozar83, ikson, Kenanjoz, Lazarus, Marko Marković, MiljanXD, mm1811, Mrav Obrad, oddsock, Prečanin30, Sir Budimir, SK66, veljko82, veljkovicdani, Zastava