ADUC konzola sa WS2019

ADUC konzola sa WS2019

offline
  • Pridružio: 06 Jun 2013
  • Poruke: 2

Pozdrav,

zna li nekoi postoji li mogućnost da podignem ADUC konzolu na WS2019, a da ne dodajem role/features?

Konkrekat problem je sledeći: Na win 10 se lako instalira konzola, ali na ovom domenu gde mi treba je zabranjeno sa klijentskih mašina pristupati AD-u kroz konzolu. Može sa servera, ali nisam našao način. I ne postoji instalacija na netu kao za Win 10 (ide kroz KB)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1054 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 4 sakrivenih i 997 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, A.R.Chafee.Jr., AMX72, Avalon015, awathorn, bojan1234, Boroš, Cicumile, dekipg70, Demi87, drimer, dukajov, dushan, ElGenius, france93, Goxy1, Ikica977, ivran064, Jaz, Kolimator, komsija1, laganini123, lcc, LeGrandCharles, Lubenica303, milan.tatanac1, nekdo, nenad81, novator, OKT, Pero, Petjan, proka89, raykan, Remain, rikirubio, RileHerc, singa, sspp, stegonosa, Stevan Visoki, stokssone, suton, troki1971, ujke, varda, vlahale, Vojkan Petrovic, zemljanin, zgoljo, zivojin32, zziko, 223223