|
Nisam siguran dali sam na pravom mestu, ali da probam.
Naime, skinuo sam sa neta jedan domaci film velicine 4.1 GB. Sadrzi .vob fajlove i ostale koje se uglavnom nalaze u svim DVD nosacima.
Problem je sto kad ubacim narezani disk u plejer, slika titra gore/dole.
Kad stavim u kompjuteru, izbacuje neku poruku o nekim plug-inovima i gde nece uopste da ga vrti.
Nasi filmovi su optimizovani za PAL, a ja sam na NTSC sistemu.
Kad sam skinuo fajlove, onda sam ih provukao kroz DVD Shrink i podesio da bude optimizovano za sve regione, ali ne vredi.
Kako i sta bi trebalo da uradim da resim ovaj problem?
|