A, sad malo ja... Mmmmaaammmaaa...

A, sad malo ja... Mmmmaaammmaaa...

offline
  • Pridružio: 30 Sep 2007
  • Poruke: 47
  • Gde živiš: Dabrovgrad

Nemam ja pojma sta je ovo...
















Obris'o covek slince, namestio stalak za majkrofon, e, jos samo da je novine procitao... I, ja i dalje nemam pojma sta se to desava...



Da li je ostalo nesto na tom youtube-tu a da ti nisi smestio ovde? Laughing

Toj si je petalsko znanje... Wink

Strasnooo...

I mi cigani imamo dusu...

A, uz to, najlepse mazenje je uz ovaj narodnjak... Petalsko znanje... Wink
A onda...

...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7856 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 5 sakrivenih i 7797 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 9191vs, Ailton, Alexandar-1973, AMX72, Apok, BaneM75, blankspace, Brok, Bushek, Cicumile, Cirkon, cuvarkuca, Djole3621, Doca, Draganeli, Georgius, Hans Gajger, Ikica977, JOntra, Kenanjoz, KizJ, MadMike, Marko Marković, Marko00, milenko crazy north, mm1811, mnn2, nenad81, Nikola9223, oblivion, panzerwaffe, Pilence, Podljub, Prašinar, Qvazimodo, rajkoplje, redstar72, SineMileBubaJez, Sirius, skok, SpaDej, sspp, stefan95, Stojan Mrsavi, umpah-pah, Vanderx, vathra, vazduh, vidra1, Vlada78, ZetaMan, 1107, 79693