Am I crazzy?

2

Am I crazzy?

pa ne znam stvarno ko ima isti glas kao ti,i ko kao ti vristi u mraku sa tvojim glasom Razz

Momci, a da se vi skupite jedno vece na MSNu i ostavite ovaj blog malo na miru, a? Laughing Mr. Green

Mogli bi, pa i blogovi imaju dusu Mr. Green (ali nemaju jetru kao i Nate Very Happy )

Stvarno Djoko, shto tebe nema na MSN ?

Isek'o mi Aca net, cak ni kloniranje nije radilo do malopre... evo sad radi ali na Zmajevoj MAC i pitanje je dokle ce...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 931 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 5 sakrivenih i 854 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alternator, Apok, aramis s, Ba4e, baltazar01, Betty25, bojan_t, Boris90, Borski1977, Bubimir, bukefal, Colt D, darkojbn, Despot Đurađ, djuradj, Dogma21, Dolinc, DonRumataEstorski, DrMrPr, Dvojac005, ElGenius, Ercomero, gaga23, gagidjuric, Goga, GUARIN, Halabit, Ir, Ivica1102, jimi_agf, jon istvan, kaskadija, Konda, Lotus, MadMike, Marko Marković, milenko crazy north, Milos ZA, milos97, mnn2, mustangkg, nenad81, nikolakgbikola, nuke92, pablojepao, Papadubi, radza1, Ray1973, redakzver, repac, royst33, sap, Semberija, Semprini, skok, spalev, spikespiegel832, Srdjadj70, suton, tomigun, Trpe Grozni, Tvrtko I, vathra, vladom6, voja64, Vrač, vrlenija, wolverined4, zemljanin, Zmaj Tolak, Zrcalo, 79693