Andjelak ili Djavolak

Andjelak ili Djavolak

offline
  • Gaba 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 11 Dec 2007
  • Poruke: 6

Sta mislite koje devojke bolje prolaze?Andjelak ili Djavolak i zasto?Koje su to karakteristike presudne?



Ja te uopste ne razumem? Kako Djavolak ili Andjelak. (opasne-lose)
Mislim da je to skoro isto.

Glupog li mene sto ne razumem pitanje... A, mozda bih i iznasao nekakav enteligentni odgovor...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1053 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 4 sakrivenih i 976 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, ArmFPGA, b_z_b, bakovaca, blankspace, blatruc82, Bodin86, bojan1234, bojcistv, bokicacar, brandža84, Cicumile, Cirkon, Citalac, comi_pfc, cuculo, darkojovxp, debeli, Df410, Djokislav, Djota1, Dovla 1980, dukajov, ElGenius, esko_hz, france93, goranvas, ikan, Ikica977, Jose, Još malo pa deda, Koser, Krin, Lance Guest, laurusri, Lazarus, LjubisaR, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, ludiagresivan, Marky, mile33, nekdo, Nemanja Opalić, neutrino, Nikolajevic, OKT, Pavel Medved, pein, Peruta, Pilence, PMsnow, proka89, Radio operater, Remain, Ripanjac, sap, saputnik plavetnila, Sharpshooter, sistem22, Sićko, sspp, stefan95, stokssone, taomaster, TheDictator, tm, Tvrtko I, umpah-pah, vlahale, Vozd0714, Žrnov, 79693