Da li Vas neko voli?

Da li Vas neko voli?

offline
  • Pridružio: 21 Sep 2006
  • Poruke: 188

Dodje, po nekad, trenutak u zivotu kada se zapitate :
"Da li Vas neko voli? "
Okrenete se i ugledate neke oci i pridjete im sa pitanjem :
" Da li Vi mene volite"?
Nakon nekog vremena okrenete se i vidite neke druge oci koje Vas gledaju .
Upitate li i njih :
"Da li Vi mene, mozda volite?"
Nedugo zatim se pojave i trece oci...
I ptanje :
"Da li Vi mene zaista , ali zaista - volite?"
Pa cervrte ...
Pa...pa...
Paaa ... dodje li vreme kada ce Te da pomislite da su to bile sve vreme neke "iste oci" i neka "ista pitanja":
" Da li Vi ...?"...


Hmmm...

Ili mozda nisu?
Mozda bi mogli da se , bar po nekad zapitate :
" Da li Vi nekoga , ali zaista nekoga volite...?"
Osim sami seBe i mozDa svoje - gordosti i sujete .



P.S. :
Da. Bas danas i na "Vas sretan broj" ...

HMmmm...! Wink



Naravno da nekoga zaista volim, to su moji roditelji... Very Happy

A da li nekoga zaista volim, mislim na suprotni pol, trenutno nisam sigurna. Da volim, to znam, ali da li je to ono pravo kao sto je jednom bilo... to ne znam... Bebee Dol

p.s. A znam da mene neko voli...

Cesto se pitam, cesto se zapitam, dugo razmisljam...Neke, kao roditeljska, ljubavi se podrazumevaju, vec ona tamo, neka...ne znam odgovor na jedno, znam da ga volim i beskrajno ga volim, bezobzira..
13- broj kao broj, ne vezujem ga za "baksuz"...

happy_sashka ::Naravno da nekoga zaista volim, to su moji roditelji... Very Happy

A da li nekoga zaista volim, mislim na suprotni pol, trenutno nisam sigurna. Da volim, to znam, ali da li je to ono pravo kao sto je jednom bilo... to ne znam... Bebee Dol

p.s. A znam da mene neko voli...


Meni je draze da istinski volim , i da ona bude srecna Arrow Zagrljaj

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 967 korisnika na forumu :: 117 registrovanih, 7 sakrivenih i 843 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, 357magnum, A.R.Chafee.Jr., acatomic, airsuba, ALEXV, Andrija357, Asteker, baltazar01, bankulen, Bojan198527, bojcistv, Bombarder, boxbole, bunker, Bvp, Citalac, Clouseau, Coficab, cojapop, crazydkure, Darko Jovanovic, Darth Malak, Demi87, DENIRO, Despot1, dj.ape, doktor097, dolinalima, DonRumataEstorski, dusanobr, Electron, EVIDENTICAR, Flanker-G, g_g, Gall, Gargantua, Georgius, glados, Hans Gajger, havoc995, HawX, ILGromovnik, Iskander, istokzapad, Ivan Campo, jackreacher011011, Jeremiah, Josip77, Jozo74, Kalem, kuntakinte, Lap720, LeGrandCharles, LostInSpaceandTime, MadMike, Mali Rambo, Marko Marković, markolopin, MarkoW, MB120mm, Medojed, mercedesamg, mig21, Miki281, mileta4, milimoj, Mrav Obrad, nelezele, nikolapetkovic, nixos, Nobunaga, Ns1975, nuke92, Ognjen1255, OgnjenMitric, Oscar, ozzy, pedja.st, Petar25, pfc74, picknick, precan, Prečanin30, raptorsi, Ray1973, Remain, S94, sedan, sekretar, shiro, shone34, Sirius, Siti2, Smiljkovich, SOVO515, stibium51, suton, TangoSix, tomigun, tomo2, Troja, tubular, tuf, Tumansky, Tvrtko I, Ugljesa99, uruk, vaci, vidra boy, Vlada78, Vojkan Petrovic, Weah88, x011, XBMC, zombicar153, 79693