Dnevnik

2

Dnevnik

U sumrak izadjem napolje i posmatram nebo i kuce,kako to strashno izgleda,kuce bez svetla kao onog dana od toga me hvata jeza i ulazim unutra.Ovih dana je strashno oblacno i prilicno hladno pa je nebo tako sumorno i teshko skoro kao i moj zivot.
Ja sam kao tracak svetlosti okruzen tamom koja zeli da me zatamni,zeli da nestanem...Ta tama je moja majka...

Ostala sam bez texta! Super pises

@loveMETAL.loveHIM
Ako si rekla meni,hvala...
To su samo par misli iz mog dnevnika...

Tebi, svakako. Tako to pocne, prvo kao pises dnevnik a onda zapisujes gde stignes,svesku iz mate(ha,ha) pa cak i na My city

Kiša je sekla vazduh, krvave boje od svetlosti ulične svetiljke... Hladna, šibala je po mom licu. I sevalo je i vetar je cvileo kroz mračno selo. Kuće bez svetla, kao mrtve. Nigde žive duše, ni ker da zalaje. A ja sam se probijao kući. Sam u vaseljeni. Opet...

He he, eto i mog doprinosa. Wink

Hvala lepo!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 12665 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 7 sakrivenih i 12581 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., AleksSE, Alexandar-1973, ALEXV, Asteker, Ba4e, Bane san, Bobrock1, BOXRR, Cicumile, Crazzer, Demi87, Desmond, djboj, doom83, Dorcolac, duro1990duro, dushan, DuškoMraz, Electron, EVIDENTICAR, Georgius, goran.vvv, Igritelj, Ikica977, Ir, Ivanmateja, jalos, Jovan1983, Kenanjoz, Khalid ibn al-Walid, Klonfer83, konstruktor, kunktator, Mae, Makarid, marec, MarijaC84, Marko1238, Mercury, Metanoja, mikrimaus, Milan A. Nikolic, Milometer, milos.cbr, MiroslavD, mm1811, Mrav Obrad, nelezele, nenad81, nenooo, nevjerna beba, nobutado, OKT, Pale2025, Panter, pein, Pilence, procesor, Pururin, raster12, Remain, SamoGledam, skvara, Smiljkovich, Solunac na steroidima, spalev, Spinosa, troki1971, uruk, vathra, Vatreni Zmaj, VBoss, Vojkan Petrovic, Wehicle, zemljanin