Dodata podrška i za Atom feed

Dodata podrška i za Atom feed

offline
  • Pridružio: 05 Sep 2007
  • Poruke: 1061

U svoje blogove od sada možete dodati i Atom feed.
Do sada je postojala samo podrška za RSS feed, te nije bilo moguće ubaciti Atom feed, koga koriste recimo svi Blogspot blogovi.
Sada su oba formata podržana.

hvala Zagrljaj

U cemu je fora ovde? Sta mogu da uradim?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 757 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 10 sakrivenih i 689 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, ALEXV, Andrija357, bakovaca, Belac91, Bojan198527, Boris90, BZ, coaaco, Darko Jovanovic, DeerHunter, dejan1972, DonRumataEstorski, DPera, duro1990duro, Georgius, gobrad, Halabit, ibssa, Imperator_Aleksandr_lll, istina, ivanR164, J - 6, Jelly4183, JohnDoe, lacko, Levi, Lucije Kvint, Mamadu, Marko Marković, Maruti, Mi lao shu, Miler88, milijarder, mux, Naj-Turs, nebidrag, nebkv, nenad81, Nikoletina Bursac, oganj123, operniki, ozzy, Papadubi, Prašinar, Qvazimodo, Semberija, Sky diver 29, Tas011, TheDictator, Tribal, VBoss, VJ, voja64, vrgudinac, vzd1389, yip314, zoran77