|
Poslao: 19 Sep 2006 03:06
|
offline
- ExoduS

- Super građanin
- Pridružio: 25 Mar 2005
- Poruke: 1456
- Gde živiš: Tamo negde
|
Koga smaraju tiringerovi anketni blogovi?
MENE!!!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Sep 2006 03:09
|
|
Nope... not me... Ne znam da li je i trebalo da se upisem ako je odgovor 'ne'... Ček' ček', pa, hajde, pošto je anketa - ipak mogu, a?
Volim da filozofiram i to spontano i radim... tako da su mi, zapravo, dobrodošli!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Sep 2006 08:00
|
|
E samo da napomenem.
tiringer, ne bih zaista da ti zvucim bezobrazan i pokvaren! Mada zvucim, znam hehe.
Al tvoje teme su ok ako recimo postavis danas jednu, pa za nedelju dana drugu. Ovako ceo blog pretrpas svojim temama koje (IZVINI) nisu bas svima interesantne. Naravno da ima ljudi kojima se svidjaju tvoje teme, ali bezveze izgleda kad otvoris blog i vidis:
tiringer
tiringer
tiringer
tiringer
tiringer
tiringer
tiringer
tiringer
tiringer
tiringer
tiringer
|
|
|
Poslao: 19 Sep 2006 10:21
|
|
Pa budite kreativniji pa nece izgledati tako blogovi :-)
Ja samo mislim da bi se u tiringerivim blogovima mnogo ozbiljnije i kvalitetnije pisalo da ih ima manje. Ovako me podseca na asocijacije
|
|
|
Poslao: 19 Sep 2006 11:33
|
|
Mene licno ne smaraju u tolikoj meri ali ja sam juce prebrojala jedno 12 topica otvorenih u jednom danu...dakle ne treba preterivati...
A da su pitanja duboko filosofska jesu...
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Sep 2006 12:33
|
|
Kako da kažem da se slažem sa svima a da se ne ponovim!
Stvarno je SMORNO! (izvinte na velikim slovima, ali stvarno smara)
Bilo bi dobro i da se tiringer javi, da čujemo šta kaže.
|
|