Ex-yu pop-rock azbuka

7

Ex-yu pop-rock azbuka

Napisano: 27 Nov 2010 8:48

S vremena na vreme - Ajša
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 27 Nov 2010 8:52

Boris Novković - Ajša
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Miladin Šobić - Ašik Ajša
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 27 Nov 2010 8:56

S vremena na vreme - Jana
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 27 Nov 2010 9:01

Suncokret - (Tekla voda) Kalino
Kalina je žensko ime, prilično zastupljeno u Makedoniji i Bugarskoj, gde ima dosta narodnih pesama u kojima se pominje.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Kerber - Ana
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Soko - Lejla
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Foltin - Milice
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Foltin - Teresa
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Bocke, je l' mogu brigadirske? Very Happy

Suncokret - Balada o lepoj Rosi (Lepa Rosa iz naše brigade)
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Pa sad ako baš mora. Laughing Šalim se. Staviću. Smile

Svašta ljudi postavljaju na Jutjub. Mislim, ne bunim se. Naprotiv. Evo ga i snimak iz jedne televizijske emisije (da se vidi kako su "neki" nekad bili mladi). Nikad ne bi prepoznao Goricu Popović. Laughing

Napisano: 27 Nov 2010 11:24

'Ajd' kad već nemaš ništa na "C". Jeste obrada, ali ispunjava osnovne uslove, a uz to nije "Sesilija", nego baš "Cecilija". Very Happy
Vlada i Bajka - Cecilija
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 27 Nov 2010 11:27

I nešto slično, a opet na "C".
Buco i Srđan - Cvijeta
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 27 Nov 2010 11:31

Od ove dvojice još nešto:
Buco i Srđan - Annabel Lee
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 27 Nov 2010 11:48

Evo i POPaljenih brđana (znate ono: jedina crnogorska pop-grupa..).
Makadam - Tina
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Izvinjavam se ako je već bilo. Ima mnogo toga da se čita i sluša. Svaka čast na "projektu"! smešak

Leb i sol - Uči me majko, karaj me (Ljiljana,... edna na majka)

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

P.S. Stavila sam ovu akustičnu Vlatkovu verziju sa M. Tadićem zato što je najviše volim.

Napisano: 17 Avg 2011 22:22

Evo čiča da doda na Č:
Meteori - Čina(1968-)

Dopuna: 17 Avg 2011 22:47

Nije ono jedina brđanska pop grupa.
Montenegro pet - Monja(1969)

Dopuna: 18 Avg 2011 0:38

Arsen Dedić - Iva

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 533 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 3 sakrivenih i 524 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bubili, kapela, Leonov, Metanoja, nuke92, wizzardone