Jos jedan vikend, ali kakav :)

3

Jos jedan vikend, ali kakav :)

Lelele bobby pa cestitamo ! smešak Ziveli

svaka cast covjece

cestitke junacino. Stvarno predivna vest.

Cestitam!!! Ziveli

Ziveli Ziveli

Cestitam!!! I ja "glasam" za jednu seku, da Viktor ima sa kim da se igra i koga da cuva Ziveli

Da ste zivi i zdravi svo cetvoro Smile Bravo, majstore!

Javljam cim saznamo da li ce biti batica ili sekica Wink

Aj, pa da popijemo po špricer Wink

Kupio sam prekjuce neki Ouzo, ako moze Smile Nesto sam se uzeleo jedne casice Ouzoa.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 785 korisnika na forumu :: 110 registrovanih, 9 sakrivenih i 666 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., Agape, ajo baba, alex71, ALFASPORTIVO, amonsrb, Andrija357, Arhiv, BaneM75, Betty25, black venom, BlackTower, Blair, bobor, bojcistv, Boroš, bozomotika, branko7, cakija, Car89, cemix, cifra, cole77, d.arsenal321, darionis, DeerHunter, delrey, Denaya, Dimitrise93, djboj, Djota1, dmrdc, DragoslavS, Dukelander, dule10savic, EVIDENTICAR, Georgius, Glavonja049, Goxy1, GveX, havoc995, Ivoo, jalos, Jeremiah, JimmyNapoli, Joint Chief, JOntra, Kajzer Soze, Kakarotsvc, kaput21, Kole1975, Konda, LostInSpaceandTime, luka35, Makssd85, Marko00, MaRtInsrbija1993, MaschinenPistole, maxim_von_burdengate, mačković, metallac777, Metanoja, Mihailo Gazdić, Milun24, Mirage 2000N, Moldovan, N.e.m.a.nj.a., nelezele, Nemanja.M, nenaddz, omen, Otto Grunf, ozzy, Parker, pein, pobeda, PoolbegD02, probisic, Reddot, repac, s0ne, Sevatar, sevenino, Sharpshooter, Shinobi, shiro, singa, Sir Budimir, Sirius, Sićko, SOVO515, Stoilkovic, TBoy, tomo2, tritonus, Valter071, Veless, Velibor Radoja, veljko82, VNVK, Vrač, zajcev1, Zastava, zax22r, zivojin32, |_MeD_|, Žrnov, 79693, 800077