Kako je podforum "Ljubav" postao obdaniste..

2

Kako je podforum "Ljubav" postao obdaniste..

Einmana ::Pa ti si nas najmladji clan Mr. Green .Mislim sada...posto negde zaturismo ono čeljade od 3 godine. Mr. Green
tu sam, kmek Zagrljaj Razz

A nu,tu jeeeee! Mr. Green
Opet si odpuzao bez pitanja! Laughing
Buci, buci Mr. Green

MilenaNS ::Sa 11 god, ja sam igrala lastis...
To je bilo detinjstvo, ovo njihovo je prepano devojastvo...

Mi smo izuzetno napredna/nazadna (kako kome) generacija Mr. Green

rapha ::Peca je objasnio.. Smile


...Kao i NeZnamPojma....kao i Milena, kao i Akuci...kao i .... Mr. Green Razz


NeZnamPojma ::Meni je jos zanimljivije kako ovi sa 13-14 daju samouverene savete. Mr. Green

LOL


MilenaNS ::Sa 11 god, ja sam igrala lastis...
To je bilo detinjstvo, ovo njihovo je prepano devojastvo... Sad



Taj rad! (Mislim ne lastis nego taj rad Mr. Green Razz )


A pazite, to muvanje/zaljubljivanje ajd jos moze da prodje.
Ali ja znam licno par devojaka iz grada koje su dozivele prvi seksualni odnos sa muskarcem tamo u 8. razredu osnovne.(ako ne i ranije)

I onda vi mi meni kazite (Cvarci i Kavurma Mr. Green) da su danas deca normalna i da mi samo preterujemo i kukamo. Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1614 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 6 sakrivenih i 1555 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksmajstor, Apok, baltazar01, Bojan198527, bojank, Bokiboks, Brada64, Chainsaw, CHARLIE JA., Citalac, comi_pfc, Djokislav, Djota1, Džekson, EVIDENTICAR, Frunze, gagidjuric, GT, Hitri, JOntra, kasikaz, kreker, Krusarac, ljuba.b, MarijaC84, Marko00, markolopin, mercedesamg, Mi lao shu, milenko crazy north, mnn2, musa, Orc, Paklenica, Pekman, proka89, raso76, Ray1973, redstar72, repac, SamoGledam, samsung, Siti2, sosko, stagezin, stegonosa, tecataki, tomo2, Vanderx, Zdenko, zlatkoa987, Zvonkozvonko